• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żory +20 km
  • Legionowo +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym
    1 / 11
    Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym

    Warszawa

    • 1 000 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Pawła Maślanki – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, V Wydzi...

  • Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Włochy/Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Włochy/Ochota

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia lub częściowego remontu położone na granicy Włoch i Ochoty, przy Alei Dwudziestolatków. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętro...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany
    Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. REZERWACJA! Prezentujemy P...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Pruszkowska

    Warszawa » Ochota » ul. Pruszkowska

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty.| Dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość za...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 64m2, 3 pokoje w tym oddzielna kuchnia ,WC, łazienka , przedpokój. Duży pokój dzienny z wyjściem na loggię, okna na zachód w kierunku ul. Wołoskiej. Dwie ciche sypialn...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Inflancka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Inflancka

    • 4 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 58 m² | Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 15Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na 2. piętrze w 14-pi...

  • 3 oddzielne pokoje w Centrum
    1 / 9
    3 oddzielne pokoje w Centrum

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronne, ciche i jasne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 6-piętorwym bloku z 1950 r, z windą w centrum Warszawy przy al. Jana Pawła II, Mieszkanie o...

  • ZAMIESZKAJ BLISKO LASU!
    1 / 15
    ZAMIESZKAJ BLISKO LASU!

    Warszawa

    • 1 750 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 19 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nietuzinkowa nieruchomość na warszawskiej Woli blisko Lasku na Kole - parter domu dwurodzinnego stanowiący mieszkanie trzypokojowe o pow 90 m2 z wyjściem do wydzielonego ogródka. P...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Targówek, Poleska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Targówek, Poleska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodat...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Górczewska

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, w doskonałym punkcie komunikacyjnym - pomiędzy stacjami metra M2 Księcia Janusza i Ulrychów (zbliż...

  • sprzedam bezpośrednio 3 pokoje 57 m2 Warszawa Bernardyńska17
    1 / 12
    sprzedam bezpośrednio 3 pokoje 57 m2 Warszawa Bernardyńska17

    Warszawa

    • 794 999 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Jestem właścicielem i sprzedaję 3-pokojowe 57 m2 odnowione mieszkanie, Warszawa Mokotów, cena 794 999 zł, tel. [tel] Mieszkanie przy ul Bernardyńskiej 17 znajduje się...

  • Komfortowe 3 pokoje przy metrze Służew z balkonem
    1 / 10
    Komfortowe 3 pokoje przy metrze Służew z balkonem

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 58 m² | Metro Służew | Balkon | Garaż | Piwnica Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizo...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 355 580 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że ak...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 282 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 230 174 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 21 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 427 800 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 173 744 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• BEZPOŚREDNIO: 3 pokoje | metro 500 m. | 10 piętro, panoramiczne
    BEZPOŚREDNIO: 3 pokoje | metro 500 m. | 10 piętro, panoramiczne

    Warszawa

    • 959 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze 10-piętrowego bloku (pierwotnie były...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska

    Warszawa

    • 1 630 503 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TO NIE BYŁ APARTAMENT NA SPRZEDAŻ A TERAZ MOŻE BYĆ TWÓJ Są mieszkania, które powstają z myślą o sprzedaży. I są takie, które powstają z myślą o życiu. Ten apartament został zaproje...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Zygmunta Krasińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Krasińskiego

    • 4 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój i k...