• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Iwanowice Włościańskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dwupoziomowe Warszawa

(31)
  • Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty
    1 / 12
    Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Rabsztyńska

    Warszawa » Wola » ul. Rabsztyńska

    • 1 479 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 13 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m² przy ul. Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nadbudowie kamienicy w spokojnym, wewnętrznym otoczeniu...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna
    Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje o powierzchni 50 m2 oraz ewentualnie miejsce postojowe w garażu podziemnym Świetna lokalizacja * ul. KROCHMALNA 32a - budynek z recepcją, os.zamknięte * DO METRA 5 minu...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec

    Warszawa

    • 1 075 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00 Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.! Lokalizac...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 839 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 301, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 107 452 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 405 (dwupoziomowy: 51,78 m + 51,08 m ) , balkon: 5,43 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 275 318 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 585 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 310, balkon: 5,20 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 810 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 167 816 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Ząbkowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Z...

    Warszawa

    • 1 055 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015.  Klimatyczn...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe rynek pierwotny ul. Drwęcka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 865 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 3 pokoje o powierzchni 60,45 m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, WC,hol. M...

  • 1 / 2

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 2 pokoje o powierzchni 51,84m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, hol. Mieszkanie na 2 pi...

  • 1 / 2

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 668 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 1 pokój z możliwością wydzielenia aneksu sypialnianego. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cypryjska

    Warszawa » Mokotów » ul. Cypryjska

    • 1 290 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 15 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwu...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 587 111 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PROMOCJA - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 3...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    ROZKŁADOWE, w doskonałej lokalizacji: - budynek z lat 80-ych w konstrukcji żelbetowej, tzw. cegła żerańska (bloki żelbetowe/płyta kanałowa), nie jest to tzw. "wielka płyta. - grunt...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    KLASYCZNE Ursynowskie mieszkanie. MIESZKANIE funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazi...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro
    1 / 15
    Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro

    Warszawa

    • 2 275 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    *Wyłączność* Prestige Real Estate prezentuje: Wyjątkowa okazja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w segmencie dwulokalowym, położone...