• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania pod klucz Warszawa

(63)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. ...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 88,5 m² z 3 sypialniami i balkonami 9,5m2 i 4,5m2 Standard Premium | 0% PCC | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk...

  • Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie
    1 / 4
    Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 907 600 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 20 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że ak...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 355 580 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 282 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 964 110 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 230 174 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 21 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 427 800 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 173 744 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 621 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Stepowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Stepowa

    Warszawa

    • 1 452 832 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 16 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Apartament 87,52 m² | 4 Pokoje | Balkon 4,76 m² | 1 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% PCC | Bez Prowizji Apartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę z blis...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 587 111 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PROMOCJA - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 3...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 751 583 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 762 475 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 753 308 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 726 570 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 840 875 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 730 883 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 085 390 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 21 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro