• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osuchów
  • Miejska Górka
  • Tarnobrzeg +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród w...

  • Przestronne 3‑pokojowe mieszkanie 63 m²

    Warszawa » Ursus » ul. Bohaterów Warszawy

    • 885 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1. piętrze w monitorowanym 4‑piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek po wymianie instalacji, z dobrze dział...

  • Lokalizacja | po remoncie | parking | 3 pokoje

    Warszawa » Bielany » ul. Bogusławskiego

    • 939 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o pow...

  • Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta
    1 / 16
    Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta

    Warszawa

    • 2 290 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 28 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m², położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek
    Mieszkanie Warszawa Targówek

    Warszawa

    • 1 110 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 17 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla...

  • 3 pokoje | Taras | Osiedle zamknięte| blisko Wisły
    1 / 15
    3 pokoje | Taras | Osiedle zamknięte| blisko Wisły

    Warszawa

    • 1 295 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 19 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3 pokoje z dużym tarasem | 66,48 m² | okolice Portu Siekierki | kameralne osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 66,48 m², położone...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Ferdynanda Magellana

    Warszawa » Ursynów » ul. Magellana

    • 760 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1m2 zlokalizowane przy ulicy Magellana. Świetna propozycja jako inwestycja na wynajem lub do zamieszkania dla...

  • Mokotów 3 pokoje 73 m² balkon garaż 2018

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 1 400 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamentowc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartamentowiec Perkuna| 3pok |Loggia |Garaż
    Apartamentowiec Perkuna| 3pok |Loggia |Garaż

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowa i rzadko pojawiająca się na rynku oferta wyremontowanego apartamentu z loggią, położonego w sercu zielonego Gocławia. Agencje proszę o kontakt tylko z klientem, od które...

  • Z dużym tarasem
    1 / 10
    Z dużym tarasem

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na wynajem jasne i ciche mieszkanie z dużym balkonem (14 m2) usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy przesuwn...

  • Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |
    1 / 8
    Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |

    Warszawa

    • 8 850 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem – ul. Rozbrat, Powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m², położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje...

  • GALERIA MOKOTÓW | 3 POKOJE | BALKON | 52m2 | WINDA
    GALERIA MOKOTÓW | 3 POKOJE | BALKON | 52m2 | WINDA

    Warszawa

    • 739 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [CENA DO NEGOCJACJI] [KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIESZKANIA NA KREDYT :: Krótko: Warszawa - Mokotów / 3 poko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Górnośląska
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Górnośl...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania na Powiślu, które daje więcej możliwości niż standardowe 2 pokoje? Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Górnośląskiej w Warszawie. Lokal znaj...

  • 3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!
    1 / 6
    3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!

    Warszawa

    • 744 046 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw 2026r. Trzypokojowe mieszkanie z dwoma ba...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 zlokalizowane przy Al. Wyścigowej 4 na warszawskim Mokotowie- Służewcu. Lokal usytuowany na 2-gim piętrze w budynku wybudowa...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 25 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Apartament 142 m z panoramicznym widokiem, werandą 28 m oraz loggię o powierzchni 3,65 m.przy Parku Mirowskim. Przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie, położ...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna
    Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje o powierzchni 50 m2 oraz ewentualnie miejsce postojowe w garażu podziemnym Świetna lokalizacja * ul. KROCHMALNA 32a - budynek z recepcją, os.zamknięte * DO METRA 5 minu...

  • Apartament na Ekoparku! Ostatnie piętro
    Apartament na Ekoparku! Ostatnie piętro

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia apartament położony na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla przy Polu Mokotowskim, przy ulicy Chodkiewicza w Warszawie, w sąsiedztwie niezbędnej infrastruktury (sk...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 839 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 301, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...