• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Wynajmę Nowy Apartament, Wa-wa Włochy, 61m2, 2 łazienki
    Wynajmę Nowy Apartament, Wa-wa Włochy, 61m2, 2 łazienki

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis Włochy - RAKÓW ul. Jutrzenki Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym otwartego na hol sypialni - z szafą i łóżkiem sypialni – z szafą wnękową i łożem małżeńskim...

  • „3 pokoje, 71 m², balkon, garaż | Konstruktorska | gotowe do zamieszkania”
    „3 pokoje, 71 m², balkon, garaż | Konstruktorska | gotowe do zami...

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamento...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    ROZKŁADOWE, w doskonałej lokalizacji: - budynek z lat 80-ych w konstrukcji żelbetowej, tzw. cegła żerańska (bloki żelbetowe/płyta kanałowa), nie jest to tzw. "wielka płyta. - grunt...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski tel. [tel] Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone zi...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    KLASYCZNE Ursynowskie mieszkanie. MIESZKANIE funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazi...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Kielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Kielecka

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ciche, klimatyczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie. Ustawne, wygodne i ciche. Duży taras od strony patio jest dodatkowym atutem. Mieszkanie ulokowane w mał...

  • Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.
    Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkani...

  • BIAŁOŁĘKA | 3 POKOJE | BLOK 2010r | GARAŻ | LOGGIA
    1 / 10
    BIAŁOŁĘKA | 3 POKOJE | BLOK 2010r | GARAŻ | LOGGIA

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko: Białołęka | 3 Pokoje | Oddzielna k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Południowe ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 7 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokaliza...

  • SŁONECZNE, JASNE I PRZESTRONNE – MARINA MOKOTÓW
    1 / 16
    SŁONECZNE, JASNE I PRZESTRONNE – MARINA MOKOTÓW

    Warszawa

    • 2 090 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 28 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO] [English version below] - Mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II, blisko zarówno biznesowej części miasta, jak i terenów zielonych. Nowoczesne, przest...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Topograficzna

    Warszawa » Rembertów » ul. Topograficzna

    • 789 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m² w zielonej części Rembertowa.Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.BUDYNEK I OKOLICA:3. piętro w 4-piętrowym bl...

  • widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus
    1 / 16
    widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus

    Warszawa

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    rezerwacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i widne i klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe położone na znanym i lubianym osiedlu Hubertus. Mieszkanie dobrze rozplanowane z zab...

  • Bródno 3 pokoje
    1 / 2
    Bródno 3 pokoje

    Warszawa

    • 660 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    M-4 ul. Wyszogrodzka piętro 9/10 trzy pokoje rozkładowe, dwustronne, słoneczne płd-zach, loggia, własny schowek na piętrze, uroczy widok na panoramę W-wy, przy szkole z basenem, w...

  • 3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon
    1 / 16
    3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Maklakiewicza Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą - jeden właściciel. Wszystkie piony, grzejniki i instalacja elektryczna są po wymianie....

  • 3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM
    1 / 3
    3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM

    Warszawa

    • 952 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo | odbiór III kwartał 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na 1. piętrze nowoczesne...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 693 490 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 23 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 585 080 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 23 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 647 950 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 23 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 289 849 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 65 ( z antresolą ), balkon: 21,14 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na st...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-05, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...