• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5
    1 / 16
    Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród war...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Hermana

    • 899 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkam...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 1 075 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesow...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 621 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • ✅Zobacz Apartament na Żoliborzu Artystycznym✅
    1 / 13
    ✅Zobacz Apartament na Żoliborzu Artystycznym✅

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia apartament o powierzchni 70,86 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku przy ul. Zygmunta Hübnera na warszawskim Żoliborzu. To propozycja dla osób...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 5 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Warszawy | 3 pokoje | Aleje Jerozolimskie | ŚródmieścieNa wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w samym sercu Warszaw...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 826 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Rodzinne 3-pokoje z dużym balkonem 0% prowizji
    1 / 4
    Rodzinne 3-pokoje z dużym balkonem 0% prowizji

    Warszawa

    • 995 170 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z dużym balkonem | Bemowo | blisko metra | odbiór 2026 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m² z dużym balkonem, zlokalizowane na warszawsk...

  • Apartament w sercu Starego Miasta!
    1 / 16
    Apartament w sercu Starego Miasta!

    Warszawa

    • 1 420 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Stare Miasto, ul. Piekarska. Przedmiotem sprzedaży jest piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 62 m2 (w KW 60,54 m2). Mieszkanie znajduje się w kamien...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 6 350 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 24 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu siłownia i basenem. Doskonała lokalizacja, blisko centrum.Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:• Salonu z aneksem kuchennym• Sypialni•...

  • 3 pokoje z miejscem postojowym – Skoroszewska 1A
    1 / 9
    3 pokoje z miejscem postojowym – Skoroszewska 1A

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym położone przy ul. Skoroszewskiej 1A na warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzc...

  • 3-pokojowe z garażem i ogródkiem, Szczęśliwice, Włodarzewska
    3-pokojowe z garażem i ogródkiem, Szczęśliwice, Włodarzewska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem/ogródkiem. Mieszkanie w dobrym standardzie, przestronne i przytulne w ładnym, zielonym osiedlu w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Osiedle...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza

    Warszawa

    • 769 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Apartament z pięknym widokiem, metro, 80m2
    1 / 14
    Apartament z pięknym widokiem, metro, 80m2

    Warszawa

    • 7 950 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m² z pięknym widokiem (13 piętro), zaprojektowany przez renomowanego projektanta wnętrz i...

  • Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek
    Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) Agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w 4 - piętrowym b...

  • Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Kobielska 23
    1 / 8
    Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Kobielska 23

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kobielskiej 23 na warszawskiej Pradze Południe, w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu 3-pokojowy apartament z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położony na warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. BUDYNEK Czteropiętr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,

    Warszawa

    • 777 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MDP PARTNERS PREZENTUJE Komfortowe 3 pokoje | balkon | zielona okolica  funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Kolorowa

    Warszawa » Ursus » ul. Kolorowa

    • 5 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażoweZamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m² w nowoczesnym apartamentowcu na...