• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Ząbki +20 km
  • Otwock +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 887 556 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 001, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 863 712 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 024, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 875 562 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 025, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 875 562 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 036, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 899 700 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 002, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 863 568 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 014, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 850 722 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 033, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 850 722 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 022, ba...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 863 712 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 035, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 845 718 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 013, ba...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 5 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu!Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Stefana Baleya

    Warszawa » Ochota » ul. Baleya

    • 875 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 65 m² | dwustronne | parking za szlabanem | RakowiecZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 65,2 m², położonego w jednej z...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Edwarda Dembowskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie tuż obok Metra StokłosyNAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- 200 metrów od wejścia do Metra Stokłosy-  3 ustawn...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Eugeniusza Horbaczewskieg...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Horbaczewskiego

    • 1 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!3-POKOJOWE NITUZINKOWE MIESZKANIE NA GOCŁAWIU - IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ!!Funkcjonalne i przestronne mieszkanie z ogromnym...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 039 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie, świeżo po remoncie - wysoki standard wykończenia!Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64 m², usytuowanego na 2. piętrze w 8-p...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Lusińska

    Warszawa » Targówek » ul. Lusińska

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!  OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!  NOWOCZESNY apartament 52 m² | 3 pokoje | Prestiżowa, kameralna inwestycja | Taras  na dachu tylko dla mieszkańców | Widok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Józefa

    • 849 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie | parter | ciche | idealne także na biuroNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m², zlokalizowane na Starym M...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 207 780 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 21 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja kilku bloków położona w dzielnicy Mokotów, funkcjonalnie łączy nowoczesność Służewca z bliskością parków i atrakcji miejskich Starego Mokotowa.Na terenie osiedla znajduj...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Aleja Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Aleja Krakowska

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch i Oc...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Kłobucka

    Warszawa » Mokotów » ul. Kłobucka

    • 1 290 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNE W PEPPERHOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54,29 m², położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy - Mokotów. Lokal...