• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wyszogród +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Warszawa

(170)
  • Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!
    Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m² z dużym tarasem 11,5 m², położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego budynku z windą i całodobową ochroną...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 849 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OSIEDLE SAKURA | 2 POKOJE Z DUŻYM BALKONEM | KLIMATYZACJA | GOTOWE DO WEJŚCIA Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym po prostu rozpakujesz walizki i zaczniesz żyć, nie martwiąc...

  • 4 pokoje I nowoczesne osiedle 2023
    1 / 15
    4 pokoje I nowoczesne osiedle 2023

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie codzienność naprawdę zwalnia… | 4 pokoje | Rembertów | Las za oknem | Nowe osiedle 2023  Układ mieszkania o powierzchni 62,64 mkw: • salon z kuchnią ponad 2...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. ...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum
    1 / 12
    M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 9. piętrze w budynku z windą, na nowym osiedlu przy ul. Zagłoby 16 w warszawskim Ursusie. Lokal dostępny od zaraz. Rozkład p...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 zlokalizowane przy Al. Wyścigowej 4 na warszawskim Mokotowie- Służewcu. Lokal usytuowany na 2-gim piętrze w budynku wybudowa...

  • 2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9
    1 / 9
    2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m², położone przy ul. Herbu Oksza 9 w warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Lokal wykończ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
    1 / 11
    Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze (ostatnim) w kame...

  • 2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i miejscem parkingowym – Bemowo, ul. Lazurowa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonał...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia  nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, Ursynów Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m², . Lokal posiada dodatkowo umeblowany t...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 175 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie of...

  • Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon
    1 / 15
    Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem – Ursus Factory 4 Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na 4. piętrze w nowej inwestycji. Układ pomieszcz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 815 400 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,29 m², zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – Ursusie. Nieruchomość znajduje się w niskim,...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 870 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE !Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Central Park UrsynówAtuty nieruchomości:-przestronne i jasne mieszkanie-funkcjonalny układ pomieszczeń...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bergamotki

    Warszawa » Mokotów

    • 1 149 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 30 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Stanisława Kierbedzia

    Warszawa » Mokotów » ul. Kierbedzia

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesny Apartament na Mokotowie - Wysoki Standard i Gotowiec InwestycyjnyOferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane, ciche...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Błękitna

    Warszawa » Wawer » ul. Błękitna

    • 990 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    64 m² | balkon + ogródek | 2 miejsca postojowe | 2018 rok | WawerZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 63,9 m², położonego prz...

  • Wynajem mieszkania  Ursynów, Lake Park
    1 / 14
    Wynajem mieszkania Ursynów, Lake Park

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m², położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Pa...