• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Warszawa

(170)
  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na Skarpi...

  • ✅Zobacz>>>Apartament w sercu Woli✅
    1 / 7
    ✅Zobacz>>>Apartament w sercu Woli✅

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje | Kasprzaka 29B | Garaż Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Do wynajęcia stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 42 m², zlokalizowan...

  • NOWOCZESNE 2 POKOJOWE BLISKO WOLA PARK
    1 / 13
    NOWOCZESNE 2 POKOJOWE BLISKO WOLA PARK

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    (English version below) OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY. WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL. DO WYNAJĘCIA świetnie rozplanowane i dokładnie przemyślane 2-pok...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na S...

  • ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅
    1 / 10
    ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mińskiej w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z garażem...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Daniłowiczowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Daniłowiczowska

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w ścisłym Śródmieściu przy ul. Daniłowiczowskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego i Placu Teatralnego. Lo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Kolorowa

    Warszawa » Ursus » ul. Kolorowa

    • 5 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażoweZamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m² w nowoczesnym apartamentowcu na...

  • Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośredników.
    Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośr...

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Od właściciela, bez pośredników. Sprzedam nowy, urządzony i wyposażony z klimatyzacją ( gotowy do zamieszkania ) apartament zlokalizowany w Warszawie (Mokotów) przy ul. Wynalazek N...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Górczewska

    Warszawa

    • 4 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą windą. Nie...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Iwicka

    Warszawa » ul. Iwicka

    • 7 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62  m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zam...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Nowolipki ul. Niska

    Warszawa » Wola » ul. Niska

    • 6 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu 54m2, 2 pokoje z balkonem, kuchnia otwarta na salon, sypialnia z bezpośrednim wejściem do łazienki, osobne WC, oraz w pakiecie miejsce postojowe w garażu podziemnym i ko...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 6 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia apartament 53m2 2 pokoje. Nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna

    Warszawa » Bemowo » al. Aleja Obrońców Grodna

    • 5 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osied...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyk...

  • SŁONECZNE, JASNE I PRZESTRONNE – MARINA MOKOTÓW
    1 / 16
    SŁONECZNE, JASNE I PRZESTRONNE – MARINA MOKOTÓW

    Warszawa

    • 2 090 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 28 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO] [English version below] - Mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II, blisko zarówno biznesowej części miasta, jak i terenów zielonych. Nowoczesne, przest...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 759 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Brzeziny, Ostródzka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Brzeziny, Ostródzka

    Warszawa

    • 528 061 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 669 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m², zlokalizow...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 3 789 472 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 31 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M04, balkon: 18,04 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentó...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 4 562 350 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 32 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M07, balkon: 22,59 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentó...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 1 508 544 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 29 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M06, bez balkonu M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów z...