• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Warszawa

(170)
  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 1 481 190 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M10, bez balkonu M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów z...

  • 0%, gotowe eko-osiedle Białołęka/Marki

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 904 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji Segment A, lokal nr 18, balkon: 6,46 m / pełne zestawienie mieszkań z inwestycji, informacja o standardzie i harmonogram na stronie brokera pod li...

  • 0%, gotowe eko-osiedle Białołęka/Marki

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 696 064 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji Segment A, lokal nr 29, balkon: 6,46 m / pełne zestawienie mieszkań z inwestycji, informacja o standardzie i harmonogram na stronie brokera pod li...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 4 214 602 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 30 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M11, balkon: 22,59 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentó...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 4 070 679 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 31 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M03, taras: 14,65 m, ogródek: 124,16 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zesta...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 1 754 624 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 30 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M02, taras: 7,02 m, ogródek: 33,68 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawi...

  • 0%, deweloperskie, wille miejskie na Mokotowie

    Warszawa » Mokotów » ul. Kwitnących Jabłoni

    • 1 620 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 27 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 1 160 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 24 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania na urokliwej Saskiej Kępie, ale nie chcesz rezygnować z komfortu nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie!Mieszkanie o powierzchni 48,40 m² składa się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Zabielska

    Warszawa » Wawer » ul. Zabielska

    • 5 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mies...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 754 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m², położone w Warszawie – Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Loka...

  • 3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.
    1 / 14
    3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.

    Warszawa

    • 4 550 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    For English or Russian call, +48 [tel] Elena. Zapraszam na prezentację po uprzednim kontakcie telefonicznym. Do wynajęcia 3 pokojowe, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powier...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Mieczysława Pożaryskiego

    Warszawa » ul. Pożaryskiego

    • 4 400 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczys...

  • Mieszkanie Warszawa Praga ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 4 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wiosenna
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wiosenna

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. Wiosenna Cena: 640 000 zł (17 297 zł/m²) Lokalizacja: ul. Wiosenna, Praga-Północ, Warszawa Powierzchnia: 37 m² (mieszkanie) + 2...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Edwarda Habicha

    Warszawa » Ursus » ul. Edwarda

    • 2 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Edwarda Habicha 9 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 202...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul.

    Warszawa » Wilanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą p...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 3 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe | 2 pokoje | 41 m² | Balkon | Garaż | ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Żupnicza

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 4 299 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje...

  • 2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek
    1 / 7
    2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek

    Warszawa

    • 597 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek Nowe 2-pokojowe mieszkanie 39,45 m² | Warszawa – Bródno (Targówek) | ul. Warszawski Świt | 2025 r. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 469 216 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 22 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...