• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Radzymin

(31)
  • Działka usługowa Radzymin blisko trasy S8

    Radzymin

    • 924 000 zł cena
    • 2 980 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości dostępna tylko u nas. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji. Do sprzedania atrakcyjna działka usługowa w Radzyminie blisko tr...

  • Działka budowlana 1,5 km od centrum Radzymina

    Radzymin

    • 599 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlano - usługową, położoną w rejonie ul....

  • Działka budowlana w pobliżu centrum Radzymina, SKM

    Radzymin

    • 390 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż of...

  • Działki budowlane 1,5 km od centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 588 750 zł cena
    • 4 750 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka 938 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 394 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 938 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy...

  • Atrakcyjna działka usługowa niedaleko centrum

    Radzymin

    • 717 000 zł cena
    • 2 757 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną niedaleko centrum Radzymina, z dogodnym dojazdem do trasy S8. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach około 28 m na 102 m, a...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 620 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m², położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 689 000 zł cena
    • 2 663 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Radzymina. Nieruchomość porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnami, a teren jest zróżnicowany i pagórkowaty. Do dzia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka 1089 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 360 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 089 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 5,5 ha, produkcja i usługi.

    Radzymin

    • 19 950 000 zł cena
    • 55 416 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 55 416 m², z czego 14 390 m² stanowi teren 2P/U przeznaczony pod zabudowę produkcyjną, magazynową i usługową (w tym stację paliw). Dopus...

  • Działka bud. 704 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 264 000 zł cena
    • 704 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 704 m², położoną w pierwszej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, nato...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 1028 m² Radzymin – MPZP.

    Radzymin

    • 340 000 zł cena
    • 1 028 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 028 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość znajduje się w otocze...

  • Działka 950 m² centrum, MPZP:mieszkaniowo-usługowa

    Radzymin

    • 1 540 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 1 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 950 m², położoną w ścisłym centrum Radzymina, w pierwszej linii zabudowy przy głównej ulicy. Zgodnie z MPZP, teren przeznaczony jest po...

  • 1 / 3
    Działka 799 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 336 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 799 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy p...

  • 1 / 2
    Radzymin:tereny pod zabudowę mieszkaniową i usługi

    Radzymin

    • 3 570 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 11 500 m² położoną przy drodze asfaltowej, z dostępem do wszystkich mediów, w spokojnej okolicy blisko lasu i terenów rekreacyjnych, z...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w piątej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natomia...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka budowlana – 2261 m², Radzymin.

    Radzymin

    • 590 000 zł cena
    • 2 261 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2261 m², położoną w Radzyminie. Wszystkie media miejskie w drodze: w tym prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Do dzia...

  • Działka budowlana 800 m² z dojazdem z dwóch stron

    Radzymin

    • 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m², położona w pierwszej linii zabudowy, narożną, z dojazdem z dwóch stron. Media: prąd w drodze przy działce. Pozostał...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w czwartej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Działka bud. 1013m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 380 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1013 m², położoną w trzeciej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, nato...