• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lenarcice
  • Wełtyń
  • Poczesna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Słupno

(1)
  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Słupno

    • 900 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1521m2 na ulicy Magnackiej w Słupnie. Dojazd z DW628 gminno-prywatny. Prąd, gaz ,woda w drodze, światłowód możliwy od lokalnego dostawcy. Grunt prze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Działka Sieraków ul. Ekologiczna

    Sieraków » ul. Ekologiczna

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 8500 m² w miejscowości Sieraków.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 m x 383 m oraz objęta jest miejscowym planem zago...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 414 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Stary Janków

    • 785 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ciemne

    • 1 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak do adaptacji w spokojnej okolicy
    Bliźniak do adaptacji w spokojnej okolicy

    Nadma

    • 1 015 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Działka Nadma

    Nadma

    • 3 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę plac pod usługi o powierzchni 2000 m położony w miejscowości Nadma, Gm. Radzymin pod Warszawą. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i 30 metrów drogą wewnętrzną utwardzona....

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Radzymin

    • 2 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 469 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Sieraków

    • 829 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 3 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Ciemne

    • 450 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 28/34

  • Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
    1 / 10
    Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży

    Cegielnia

    • 490 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom...

  • Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd
    1 / 4
    Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd

    Sieraków

    • 816 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż połówkę bliźniaka położoną w Sierakowie przy ul. Sienkiewicza pod Warszawą. Cała inwestycja składa się z dwóch budynków, w każdym po 2 lokale mieszkalne na pr...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 653 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • 0%, 2 m-ca parkingowe i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka budowlana o powierzchni 18 404 m².

    Ciemne

    • 7 150 000 zł cena
    • 18 404 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 18 404 m², idealną pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 18 404 m² Dojazd...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Działka bud. 960 m² przy lesie, zielona okolica.

    Nadma

    • 499 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 960 m² ma wymiary około 23 x 43 m. Wszystkie media (prąd, ga...

  • Działka bud. 1371 m² przy lesie, zielona okolica.

    Nadma

    • 710 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 518 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 1371 m² ma wymiary ok 36 x 35 m. Wszystkie media (prąd, gaz,...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa 999 m²

    Ciemne

    • 540 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 999 m², z możliwością zakupu większej powierzchni do ok 3 500 m². Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Działka 3508 m² mieszk. 1.U

    Ciemne

    • 1 895 000 zł cena
    • 3 508 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 508 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Warszawy tras...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 380 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1116 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 475 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1397 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1397 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...