• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Radzymin

(113)
  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możl...

  • 0% - Radzymin, 3 i 4 etap inwestycji

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 631 845 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • Działka budowlana 1,5 km od centrum Radzymina

    Radzymin

    • 599 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlano - usługową, położoną w rejonie ul....

  • Działka budowlana w pobliżu centrum Radzymina, SKM

    Radzymin

    • 390 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż of...

  • Działki budowlane 1,5 km od centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 588 750 zł cena
    • 4 750 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 2-pok. mieszkanie Radzymin Victoria + parking

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 465 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na 2 piętrze na osiedlu Viktoria w Radzyminie. Lokal jest ciepły i słoneczny, posiada balkon or...

  • 0%, w domu dwulokalowym - Radzymin - gotowe !

    Radzymin » al. Sybiraków

    • 649 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bli...

  • 0%,z tarasem 66m, inwestycja w Radzyminie na '26r.

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 666 700 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka 938 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 394 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 938 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 592 245 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 0% - Radzymin, 3 i 4 etap inwestycji

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 631 845 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Atrakcyjna działka usługowa niedaleko centrum

    Radzymin

    • 717 000 zł cena
    • 2 757 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną niedaleko centrum Radzymina, z dogodnym dojazdem do trasy S8. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach około 28 m na 102 m, a...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 620 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m², położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 689 000 zł cena
    • 2 663 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Radzymina. Nieruchomość porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnami, a teren jest zróżnicowany i pagórkowaty. Do dzia...

  • Dom w centrum: 240 m², Fotowoltaika.

    Radzymin

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 240 m², położony w centrum Radzymina, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1180 m². Budynek został wyb...

  • 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 0%,2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro