• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • LOKAL NA MAGAZYN - PRODUKCJE -- Zielonka
    1 / 8
    LOKAL NA MAGAZYN - PRODUKCJE -- Zielonka

    Zielonka

    • 28 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Pomieszczenie na magazyn - produkcje - usługi -biura .około 720m2. Parametry obiektu: Brama wjazdowa: 8 m szer. z automatem do zamykania .. Dogodny wjazd dla TIR i aut dostawczych...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 3528 m² | WOLA RASZTOWSKA | GM. KLEMBÓW | UL. T...

    Wola Rasztowska

    • 451 584 zł cena
    • 3 528 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 3528 m² | WOLA RASZTOWSKA | GM. KLEMBÓW Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3528 m², położona w miejscowości Wola Rasztowska, gmina Klembów,...

  • Dwa pokoje w centrum Wołomina.

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum Wołomina, przy ulicy Sikorskiego. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 46,19 m² usytuowane na trzecim piętrz...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameraln...

  • Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 549 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Kwalifikuje się do kompleksowe...

  • Działka budowlana Szadki
    1 / 7
    Działka budowlana Szadki

    Szadki

    • 516 000 zł cena
    • 2 580 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2580 m2, położoną w miejscowości Szadki, gmina Serock, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Numer działki: 58/4, obręb 0...

  • Legionowo kawalerka 30,90 m²

    Legionowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 350 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Szukasz funkcjonalnego i niedrogiego mieszkania, a jednocześnie z potencjałem do aranżacji według własnego stylu?Kawalerka o powierzchni 30,90 m², położona na 10. piętrze z ładnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony
    1 / 16
    Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

    Wołomin

    • 1 050 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DZIEŃ POKAZOWY: 16 maj w godzinach 13 -15. Dom typu "kostka" na działce o pow. 488 m2. Atrakcyjna nieruchomość w dobrej lokalizacji. Blisko sklepów, przychodni, stacji PKP Wołomin...

  • Dom Jachranka gm. Serock,
    Dom Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w cichym spokojnym miejscu w otoczeniu przyrody - ta oferta spełnia takie oczekiwania. Na sprzedaż uroczy domek z dużym garażem wybudowany w technologii kanadyjskiej....

  • Działka budowlana Jachranka gm. Serock,
    Działka budowlana Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka budowlana w podwarszawskiej miejscowości wypoczynkowej Jachranka w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Teren płaski, działka ogrodzona, zagospodarowana. Na dział...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, ZĄBKI BLISKO M1

    Ząbki

    • 1 186 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji, - GOTOWA INWESTYCJA Segment skrajny nr 6 - W CENIE 2 M-CA POSTOJOWE Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do...

  • Mieszkanie Zegrze gm. Serock
    Mieszkanie Zegrze gm. Serock

    Zegrze

    • 790 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Zegrzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. Mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Wołomin ul. Wiejska

    Wołomin » ul. Wiejska

    • 659 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze na zamkniętym osiedlu w Wołominie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie.Tylko ok. 10 minut pieszo d...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8
    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 200 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • 58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki
    1 / 16
    58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 672 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalny...

  • Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona okolica.
    Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona oko...

    Marki

    • 1 299 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marki k/Warszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2. Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy les...

  • Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,
    Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,

    Małopole

    • 145 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 066 m², położona w miejscowości Małopole, gmina Dąbrówka, na terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych. Posiadamy także i...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!
    Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!

    Marki

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Markach przy ul. Kosynierów 8 – na pograniczu Marek/Ząbek i Warszawy...