• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kodeń
  • Murawki
  • Nawsie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rynia

(2)
  • Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt
    Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt

    Rynia

    • 976 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m2, położony w malowniczej miejscowości Rynia, w gminie Nieporęt, w pierwszej linii brzegowej nad Zalewem Zegrzyńskim. Apartament znajduje...

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Borowa Góra

    Borowa Góra

    • 620 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż Borowa Góra ul. Długa, rog krótkiej

  • Działka Arciechów

    Arciechów

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha działka budowlana, w otoczeniu lasu i sąsiedztwie Bugu, Arciechów, Radzymin Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Aciechów, gmina Radz...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Serock

    • 460 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 100 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zegrze

    • 575 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zegrze

    • 675 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    City And Home Radosław Kasperski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 490 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 7 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 829 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stasi Las

    • 739 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wielopokoleniowy w spokojnej okolicy
    Dom wielopokoleniowy w spokojnej okolicy

    Beniaminów

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Załubice

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie

    Arciechów

    • 135 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!!!Ostatnia działka!!!!!!!!!!!!!!!!! Działka o powierzchni 976 m2 położona jest zaledwie 0,5 km od rzeki Bug. Jest to niezwykle malownicza, cicha i spokojna okolica. Działka obj...

  • Działka z domkiem na sprzedaż
    Działka z domkiem na sprzedaż

    Stare Załubice

    • 570 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1 ha z domkiem, w okolicy Radzymina. Działka znajduje się w ładnej ,spokojnej okolicy, blisko sklepy, przedszkola, szkoły, komunikacja, szybki dojazd do...

  • Działka Stasi las ul Jutrzenki
    Działka Stasi las ul Jutrzenki

    Stasi Las

    • 240 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 63/12 nr ew. 140804_5.0022.63/12 Wzdłuż dłuższego boku droga prywatna udział w cenie .Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod b...

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 działek budowlanych po ok. 1000 m2  w miejscowości Stasi Las. Nieruchomośc objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , który przewiduje zabudowę...

  • Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !
    1 / 4
    Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !

    Arciechów

    • 550 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość o statucie budowlanym 3500 m 2 ogrodzoną położoną blisko W-wy w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych. Każd...

  • Arciechów budowlana 1220 m2.
    1 / 4
    Arciechów budowlana 1220 m2.

    Arciechów

    • 195 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną ogrodzoną działkę budowlaną 1220 m 2 położoną blisko W-wy tylko 25 km. w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest 1000 m w prostej linii. N...

  • Oferta na pensjonat dla koni…
    1 / 9
    Oferta na pensjonat dla koni…

    Arciechów

    • 1 150 000 zł cena
    • 23 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    REZERWACJA Nieruchomość składa się z trzech działek : 4150 m2 –( na tej działce można wybudować pensjonat) + 7200 m2 + 11800m2. Oferta jest również skierowana dla miłośników koni 2...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta deweloperska, 0% prowizji, bez PCC, gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferujemy parterowe, funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne, wolnostojące o powierzchniach 132 -...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 1 000 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom 90 m² blisko Zalewu Zegrzyńskiego i Rzeki

    Arciechów

    • 819 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 90 m² położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Rządzy. Nieruchomość usytuowana jest na działce...

  • 1 / 3
    Działka budowlana blisko Jeziora Zegrzyńskiego

    Arciechów

    • 360 000 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1128 m², położoną w miejscowości Arciechów, gmina Radzymin, powiat wołomiński, w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Szczegóły o...

  • Drewniany dom letniskowy w Arciechowie, 70 m²

    Arciechów

    • 555 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m², wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m² w Arciechowie, zaledwie...

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 745 000 zł cena
    • 2 981 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny ks...

  • Działka 1010m z domkiem 40m2 Arciechów Załubice, Narew, Bug
    1 / 11
    Działka 1010m z domkiem 40m2 Arciechów Załubice, Narew, Bug

    Arciechów

    • 290 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka -tereny mieszkaniowe powierzchnia 1010m2 z domkiem holenderskim 40m2 , posesji ogrodzona, doga dojazdowa publiczna, 200m do Jeziora Zegrzyńskiego. Domek składa...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 289 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Domek z basenem za wałem Bugu przy plaży Arciechów

    Arciechów

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: Arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprz...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8

    Nowe

    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...