• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wołomin

(16)
  • Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony
    1 / 16
    Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

    Wołomin

    • 1 050 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DZIEŃ POKAZOWY: 16 maj w godzinach 13 -15. Dom typu "kostka" na działce o pow. 488 m2. Atrakcyjna nieruchomość w dobrej lokalizacji. Blisko sklepów, przychodni, stacji PKP Wołomin...

  • Dom Wołomin ul.

    Wołomin

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowisko...

  • Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie
    1 / 10
    Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie

    Wołomin

    • 7 995 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 200 m², położony w w Wołominie na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m². Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia, a na k...

  • Dom Wołomin ul.

    Wołomin

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 10
    Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina /Armii Krajowej Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność...

  • Dom Wołomin ul. Cicha

    Wołomin » ul. Cicha

    • 1 599 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, położony na narożnej działce o powierzchni 700 m, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania -...

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka, Majdan Wołomin
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka, Majdan Wołomin

    Wołomin

    • 1 290 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: działka rolna z zabudową dom 3 pokoje, łazienka, kotłownia, strych stodoła murowana 200m2 Kuchnia letnia, dwa garaże i wiata Solidna piwniczka murowana z dwoma pomieszc...

  • Duży dom 250m z dużą działką 820m Wołomin ok 1go Maja
    1 / 7
    Duży dom 250m z dużą działką 820m Wołomin ok 1go Maja

    Wołomin

    • 899 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr oferty 24-12887-DM Lokalizacja Wołomin ok ul 1 Maja Dom ok 75r trzy kondygnacja dla dwóch rodzin oraz budynek gospodarczy parterowy ok 100m2 na działce ok 820m2 Parter domu: g...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 5
    Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność i dający sporo m...

  • Budynek hala produkcyjna 350m mieszkania działka 1100m Kobył
    1 / 3
    Budynek hala produkcyjna 350m mieszkania działka 1100m Kobył

    Wołomin

    • 2 000 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do przejęcia działająca firma dochodowa -budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin Na sprzedaż budynek produkcyjno mieszkalny o powierzchni całkowitej 350m2 dwukondygnacyjny...

  • Firma Hostel hala produkcyjna Kobyłka Wołomin działka 800m
    1 / 14
    Firma Hostel hala produkcyjna Kobyłka Wołomin działka 800m

    Wołomin

    • 1 700 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do przejęcia działająca firma dochodowa , wynajem kwater pracowniczych wraz z całą nieruchomością działką i budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin ilość miejsc noclegowyc...

  • Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki
    1 / 9
    Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki

    Wołomin

    • 710 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość: dom jednorodzinny Powierzchnia domu: 90m2 Powierzchnia działki: 1211m2 Liczba Pokoi: 3 Lokalizacja: Dobczyn Cena: 710,000 zł Dom parterowy 90m działka leśna 1211m Kl...

  • Designerski Dom 5 - pokojowy, jednopoziomowy , Wołomin

    Wołomin

    • 1 290 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE WARSZAWA LUB OKOLICE Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam pięciopokojowy dom o nowoczesnym design...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wołomin

    • 1 500 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wołomin

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Wołomin

    • 1 800 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr

Kobyłka

    • 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kobyłka, segment środkowy, 4 pokoje + duże poddasze, garaż, ogródek Oferta deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nowe osiedle domów jednorodzinnych, w zielonej...

  • Dom Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 6...

  • Bezczynszowe /dwupoziomowe / blisko Stacji KM
    1 / 20
    Bezczynszowe /dwupoziomowe / blisko Stacji KM

    Kobyłka

    • 890 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Kobyłka

    • 960 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Kobyłka

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyłka rynek pierwotny

    Kobyłka

    • 1 700 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bardzo spokojna lokalizacja przy samym lesie a jednocześnie w kilka minut autem do Warszawy. Nowobudowana szkoła podstawowa z przedszkolem -kilkaset metrów Przedszkole działające...

  • 1 / 4
    Dom Kobyłka rynek pierwotny ul. Żurawinowa

    Kobyłka » ul. Żurawinowa

    • 750 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka wykończona w stanie deweloperskim+poddasze do własnej aranżacji Cicha i spokojna okolica jednocześnie łatwy i szybki dojazd do trasy S8 Kilkaset metrów do nowobu...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 999 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Duczki

    • 1 340 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mostówka

    • 765 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Pięknie wykończony segment z tarasem, Kobyłka
    1 / 20
    Pięknie wykończony segment z tarasem, Kobyłka

    Kobyłka

    • 830 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 9 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 780 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka
    1 / 8
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka

    Mostówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 290 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Kobyłka ul. Wesoła

    Kobyłka » ul. Wesoła

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomiesz...

  • SEGMENT NA SPRZEDAŻ
    1 / 10
    SEGMENT NA SPRZEDAŻ

    Kobyłka

    • 1 170 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment środkowy w Kobyłce przy ulicy Natolińskiej 160 m powierzchni całkowitej z tego 108m powierzchni użytkowej . 1 KM DO PKP , 15 MIN PKP do Warszawy Wileńskiej . Segment z 2019...

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku
    Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku

    Kobyłka

    • 1 178 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i k...

  • Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka
    Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 299 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...

  • Dom Kobyłka ul.

    Kobyłka

    • 1 399 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!To jedna z najbardziej efektywnych kosztowo nieruchomości w tej części aglomeracji. Budynek z 2017 roku, który łączy duży met...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości