• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
  • Opole
  • Wołomin +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wołominem

(209)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, ZĄBKI BLISKO M1

    Ząbki

    • 1 186 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji, - GOTOWA INWESTYCJA Segment skrajny nr 6 - W CENIE 2 M-CA POSTOJOWE Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do...

  • Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona okolica.
    Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona oko...

    Marki

    • 1 299 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marki k/Warszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2. Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy les...

  • Dom Hipolitów

    Hipolitów

    • 1 375 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Hipolitów gm. Halinów Dom z dużym potencjałem i lokalem usługowym przy głównej ulicy. Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 320 m&su...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 2 950 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 849 999 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Klembów

    • 950 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyłka ul.

    Kobyłka

    • 1 399 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!To jedna z najbardziej efektywnych kosztowo nieruchomości w tej części aglomeracji. Budynek z 2017 roku, który łączy duży met...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Halinów dom, basen, 230 m2, dz. 800 m2, 0 prowizji
    1 / 10
    Halinów dom, basen, 230 m2, dz. 800 m2, 0 prowizji

    Halinów

    • 1 870 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z 2006 roku CENA: 1.870.000 Powierzchnia użytkowa: 230 m2  Działka: 800 m2 Bez prowizji dla Kupującego!! Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom wielorodzinny wr...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...

  • Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka
    Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 299 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DNI POKAZOWE: 14 i 15 maj - serdecznie zapraszamy - zapisy pod nr. tel. [tel] Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica R...

  • Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku
    Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku

    Kobyłka

    • 1 178 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i k...

  • Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda
    1 / 13
    Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda

    Ruda

    • 570 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina Bojanów Szukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie r...

  • Dom56m²,Działka263m²,DużyGaraż,AtrakcyjnaLokalizacja,NowaCena
    Dom56m²,Działka263m²,DużyGaraż,AtrakcyjnaLokalizacja,NowaCena

    Ząbki

    • 1 049 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 56 m² znajdujący się przy ul. Piłsudskiego w Ząbkach. Nieruchomość została wybudowana w 1967r. i skład...

  • Sprzedam Dom Parterowy przy Puszczy Bolimowskiej
    Sprzedam Dom Parterowy przy Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 490 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Osiedle Park Franciszków Sprzedam Dom Wolnostojący we Franciszkowie - Otulina Parku Bolimowskiego Cena domu wraz z działką - 490 tyś brutto z 8%VAT, Klient nie płaci PCC 2%-podat...

  • Magazyn, hala, warsztat, biuro, dom, działka 2705m Miąse gm
    Magazyn, hala, warsztat, biuro, dom, działka 2705m Miąse gm

    Miąse

    • 1 399 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 12 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Powierzchnia budynku usługowego: 200m²,parter Przeznaczenie: usługowy, magazyn, biuro wysokość 3,40m Dostępne natychmiast Stan wykończenia:- Gotowy do prowadzenia firmy Powierz...

  • Dom lokal hostel 5 nowych lokali mieszkań działka Tłuszcz
    Dom lokal hostel 5 nowych lokali mieszkań działka Tłuszcz

    Tłuszcz

    • 1 599 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie podwyższonym deweloperskim na działce 808m2 Tłuszcz przy PKP świetnie nadaje się pod wynajmy, na firmę, hostel p...

  • Dom Sulejówek, Bagno
    Dom Sulejówek, Bagno

    Sulejówek

    • 279 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Sulejówek ul. Bagno 8, Ratajewo, gmina Sulejówek, powiat miński Metraż działki 118 m2  Metraż domu: 35 m2  Stan prawny: własność Cena 279 000 zł do...

  • Dom Krusze ul. Krzemowa

    Krusze » ul. Krzemowa

    • 995 000 zł cena
    • 519 m2 powierzchnia
    • 1 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący (327m2 pow. użytkowej) w stanie surowym na działce o powierzchni 1205 m2 (szer. 25m x dł.41m) w powiecie Wołomińskim, gm. Klembów w miejscowości Krusze...

  • Sprzedam dom z działką 1300 m2 miejscowość Ruda Radzymin
    1 / 12
    Sprzedam dom z działką 1300 m2 miejscowość Ruda Radzymin

    Ruda

    • 630 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 z działką 1300 m2 Status działki całoroczna budowlana Dom w miejscowości Ruda koło Radzymina niedaleko zalewu Zegrzyńskiego Jest gaz...