• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wołominem

(209)
  • Dom Tłuszcz ul. Spokojna

    Tłuszcz » ul. Spokojna

    • 899 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 3 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 275 m² położony na działce 655 m² w Tłuszczu. Nieruchomość została zaprojektowana jako dwa niezależne lokale mieszkalne, z czego parter j...

  • Urokliwy dom pod Radzyminem
    1 / 15
    Urokliwy dom pod Radzyminem

    Ruda

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego, kameralnego domu położonego w spokojnej miejscowości Ruda, w pobliżu Radzymin. Nieruchomość idealna dla osób poszukujący...

  • Działka budowlana o pw. 11604 m2.
    1 / 5
    Działka budowlana o pw. 11604 m2.

    Ruda

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu o powierzchni ok 50 m2. Pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka. Częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 11604 m2. (szerokość działki ok 17 m) Dojazd drogą asfalt...

  • Dom wśród zieleni przy lesie
    Dom wśród zieleni przy lesie

    Długa Szlachecka

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam zakup przytulnego domu przy lesie blisko natury z dala od miejskiego zgiełku. Działka jest zagospodarowana ze starymi drzewami iglastymi, krzewami oraz wieloletnimi roślina...

  • Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV
    1 / 16
    Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV

    Nieporęt

    • 990 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny z częścią usługową, 7 pokoi, instalacja PV, sala z witryną, podpiwniczenie. Doskonała lokalizacja, Osiedle Głogi położone między ul. Jana Kazimierza a Kanałkie...

  • Dom Zielonka ul. Saperów

    Zielonka » ul. Saperów

    • 1 699 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 10 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nierucho...

  • Dom Zielonka, Saperów
    Dom Zielonka, Saperów

    Zielonka

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \
    1 / 2
    Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \

    Ząbki

    • 89 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM MODUŁOWY 35 m² Z TARASEM I PERGOLĄ! W cenie: Ocieplony dom modułowy Classico z zaimpregnowaną elewacją drewnianą. Taras i pergola o powierzchni zabudowy 16,13 m² zadaszone...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy
    1 / 10
    Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy

    Zielonka

    • 1 890 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Zielonce. Nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziny lub firmy poszukującej komfortowego i przestronnego mie...

  • Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd
    1 / 4
    Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd

    Sieraków

    • 816 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż połówkę bliźniaka położoną w Sierakowie przy ul. Sienkiewicza pod Warszawą. Cała inwestycja składa się z dwóch budynków, w każdym po 2 lokale mieszkalne na pr...

  • Bliźniak 144 m2, oś. zamknięte, blisko PKP Halinów
    1 / 13
    Bliźniak 144 m2, oś. zamknięte, blisko PKP Halinów

    Krzewina

    • 975 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na budowanym przez nas Osiedlu Krzewina, na peryferiach podwarszawskiego Halinowa. Segment o metrażu 144 m2 będzie się składał z 5 pokoi. N...

  • Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec
    1 / 9
    Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec

    Teodorów

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...

  • Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie
    1 / 8
    Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie

    Kuligów

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam fajną działkę rekreacyjno-budowlaną z domkiem w turystycznej miejscowości Kuligów. Działka leży blisko rzeki Bug. Powierzchnia działki to 396 metrów. Domek do remontu l...

  • Dom z dużą działką blisko S17
    1 / 16
    Dom z dużą działką blisko S17

    Majdan

    • 2 700 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 12 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania klasyczny dom o powierzchni całkowitej 218,2 m2 położony na działce ok. 2 500 m2 w Majdanie (gmina Wiązowna). Dom budowany w latach 90 - tych, metodą tradycyjną, pok...

  • Nowy bliźniak do własnej aranżacji
    1 / 10
    Nowy bliźniak do własnej aranżacji

    Zakręt

    • 1 049 888 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA! - nie pobieramy prowizji od klienta kupującego Oferujemy nowy dom (137 m2) w zabudowie bliźniaczej i w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w miejscowości Zakrę...

  • Nowoczesny dom idealny dla rodziny lux
    1 / 16
    Nowoczesny dom idealny dla rodziny lux

    Marki

    • 5 300 000 zł cena
    • 441 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, przestronny dom w Markach koło Warszawy – idealny dla rodziny Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Markach pod Wa...

  • Dom pośród drzew w Sulejówku
    1 / 16
    Dom pośród drzew w Sulejówku

    Sulejówek

    • 4 280 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, elegancki dom  w Sulejówku. Umiejscowiony pośród drzew w malowniczym ogrodzie, graniczący z lasem jest idealnym miejscem dla Rodziny która szuka azylu dla...

  • SEGMENT NA SPRZEDAŻ
    1 / 10
    SEGMENT NA SPRZEDAŻ

    Kobyłka

    • 1 170 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment środkowy w Kobyłce przy ulicy Natolińskiej 160 m powierzchni całkowitej z tego 108m powierzchni użytkowej . 1 KM DO PKP , 15 MIN PKP do Warszawy Wileńskiej . Segment z 2019...

  • Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
    1 / 10
    Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży

    Cegielnia

    • 490 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom...