• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kajetany
  • Piaseczno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jabłonna

(14)
  • Mieszkanie Jabłonna rynek pierwotny ul. Malinowe Lato

    Jabłonna » ul. Babie Lato

    • 709 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Jabłonnej, położonym w zacisznym miejscu.Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 6...

  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki
    1 / 6
    Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki

    Jabłonna

    • 273 056 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Obwieszczenie o konkursie ofert na sprzedaż w postępowaniu upadłościowym sygn. akt.WA2M/GUp-s/615/2024 oraz WA2M/GUp-s/1841/2024 Przedmiotem konkursu ofert jest: a) udział w wysok...

  • Mieszkanie PO REMONCIE - 2 pokoje - 49 m²

    Jabłonna

    • 565 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane – to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jabłonna

    • 799 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonna

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż
    1 / 12
    Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż

    Jabłonna

    • 528 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking
    1 / 7
    2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking

    Jabłonna

    • 620 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 412 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 424 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • kawalerka Jabłonna

    Jabłonna

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na 3 pietrze w pełni umeblowana ,znajduje sie na Osiedlu Rajska Jabłoń ,wokól sklepy Biedronka ,Kaufland ,Obi ,Poczta Apteka ,OSrodek Zdrowia .Dobry dojazd do Warszawy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 53 m2, 3-pok. wszystko nowe

    Legionowo

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania dwustronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie. Wszechstronny salon z aneksem kuchennym. W kuchni zabudowa mebli na wymiar plus dodatkowa wyspa. W salonie m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe

    Legionowo

    • 355 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Metraż 42,3 m2 plus piwnica. Mieszkanie usytuowane w dogodnym miejscu, blisko urzędów, komunikacji miejskiej,...

  • Mieszkanie 2 min do  Ratuszu w Legionowie
    1 / 12
    Mieszkanie 2 min do Ratuszu w Legionowie

    Legionowo

    • 600 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 5
    Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 695 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 680 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 1 190 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 970 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy
    1 / 9
    Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy

    Łomianki Dolne

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PURE ESTATES S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legionowo

    • 560 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 650 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 791 700 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 530 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie - 123...

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle be...

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Mieszkanie Legionowo
    1 / 10
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:  - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych  - k...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...

  • Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych
    Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych

    Legionowo

    • 555 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Legionowie o powierzchni 52,9 m kwadratowego. W jego skład wchodzą: trzy pokoje, duży balkon, osobna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, piwnica. Mieszkan...

  • Mieszkanie Legionowo
    1 / 15
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Legionowa na  kameralnym zamkniętym osiedlu. Jest blisko do stacji PKP Legionowo Przystanek i wszystkich niezb...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 849 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegł...

  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...

  • Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie
    1 / 8
    Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie

    Legionowo

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ POKAZOWY 06.05.2026r (czwartek) !!! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkani...

  • Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi
    1 / 6
    Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi

    Legionowo

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizja Do wynajęcia kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ul. gen. B. Roi 26. Mieszkanie znajduje się na parterze. Położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do...