• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Leśno
  • Miastko
  • Woszczele
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Radom

(98)
  • Osiedlowa 2, Ustronie, kawalerka z balkonem
    1 / 8
    Osiedlowa 2, Ustronie, kawalerka z balkonem

    Radom

    • 1 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia słoneczna kawalerka z balkonem i aneksem kuchennym przy ul. Osiedlowej 2 w Radomiu, z miejscem postojowym, idealna dla singla lub pary. Nieruchomość: Mie...

  • Akademickie, M2 30,9 m2, ul. Chrobrego
    1 / 11
    Akademickie, M2 30,9 m2, ul. Chrobrego

    Radom

    • 225 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Przestronna kawalerka z widną kuchnią i balkonem. Znajduje się w zielonej okolicy osiedla Akademickiego. Mieszkanie położone jest na dziewiątym piętrze wieżowca. W pokoju i przedpo...

  • 2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 43 m² to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna,...

  • Sprzedam mieszkanie M5 lub zamienię
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie M5 lub zamienię

    Radom

    • 580 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne M-5 na Południu I – 81,32 m² | 4 pokoje | bez pośredników Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, zadbane i gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny, osób ceniących p...

  • Mieszkanie Radom, Jana Pawła Ii
    Mieszkanie Radom, Jana Pawła Ii

    Radom

    • 525 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 71,2 m² - parter, dużo zieleni Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,20 m², położone na parterze w budynku z 1985 roku (wielka pły...

  • 3-pokojowe mieszkanie - 57 m2 - Michałów - Radom
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie - 57 m2 - Michałów - Radom

    Radom

    • 425 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,61 m², położone na 1 piętrze w jednej z bardziej spokojnych i cenionych części Radomia – Michałów. Lokal stanowi bardzo dobrą pr...

  • 3 pokoje | PARTER | 57 m² | od zaraz

    Radom » ul. Osiedlowa

    • 369 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m² zlokalizowane w Radomiu na ul. Osiedlowej (Ustronie).Nieruchomość znajduje się na parterze, co stanowi...

  • MIESZKANIE własnościowe M-5 czteropokojowe, 78.6m2, p. 2/4
    1 / 16
    MIESZKANIE własnościowe M-5 czteropokojowe, 78.6m2, p. 2/4

    Radom

    • 469 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli chcecie mieć funkcjonalny i praktyczny układ mieszkania o pow. 78,6 mkw w przestronnej i zielonej dzielnicy Zamłynie w dobrej cenie to jest to mieszkanie dla Was. Nie odpowia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Planty, ul. Młodzianowska, M3, 51 m2, 2 piętro.
    1 / 3
    Planty, ul. Młodzianowska, M3, 51 m2, 2 piętro.

    Radom

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na osiedlu Planty. Położone na drugim piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły przy ul. Młodzianowskiej. Składa się z dwóch ustawnych po...

  • Śródmieście, ul. Struga, M3, 45.71 m2, 2 piętro.
    1 / 9
    Śródmieście, ul. Struga, M3, 45.71 m2, 2 piętro.

    Radom

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły przy ul. Struga w pobliżu Radomskiego Centrum Sportu. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni...

  • 2 pokoje 44,8 m² | PARTER | Balkon | Piwnica

    Radom » ul. Świętokrzyska

    • 324 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, RadomNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone na parterze w spokojnej części dzielnicy M...

  • 2 pokoje 43 m² | Winda | Balkon | 7/10p | Ustronie

    Radom » ul. Sandomierska

    • 307 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Radom, Ustronie, ul. SandomierskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową win...

  • ul. Szpitalna, M4, 59 m2, 1 piętro, balkon.
    1 / 9
    ul. Szpitalna, M4, 59 m2, 1 piętro, balkon.

    Radom

    • 420 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły z 1995 roku w okolicy Starego Rynku. Budynek na terenie ogrodzonym z wejściem od ulicy Szpit...

  • Mieszkanie 2 pokoje same centrum miasta w Radomiu.

    Radom » ul. Curie-Skłodowskiej

    • 345 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55,9 m2 (użytkowa 30,39 m2), po remoncie, na poddaszu kamienicy w samym centrum (Śródmieście) przy ul. M. Curie-Skłodowskiej w Radomiu woj. mazowiec...

  • Mieszkanie Radom Śródmieście, Śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Radom Śródmieście, Śródmieście

    Radom

    • 874 800 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe, przestronne, 81 metrowe mieszkanie z 23 metrowym tarasem. Sprzedawane w pakiecie z miejscem garażowym w podziemiach budynku i komórką lokatorską obok mieszkania.  Niez...

  • Mieszkanie trzy pokoje, 2 piętro Ustronie Radom.

    Radom » ul. Grenadierów

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Ustroniu przy ul. Grenadierów w Radomiu woj. mazowieckieMieszkanie: powierzchnia 54,30 m kw....

  • Inwestycyjna Perła-W top Lokalizacji- Oś/Michałów
    1 / 3
    Inwestycyjna Perła-W top Lokalizacji- Oś/Michałów

    Radom

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz od zera według własnych marzeń ? A może inwestycji z wysoką stopą Zwrotu ?!!! Lokalizacja-Tu mieszkania sprzedają się błyskawicznie ! Sprz...

  • NOWE 2 pok.| ogrzewanie podłogowe | LOGGIA | WINDA

    Radom » ul. Wolność

    • 549 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 52,27 m². Położone na 3. piętrze w nowym, 4-piętrowym budynku z windą na osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie nie było nigdy...

  • 2 pokoje/garaż/centrum Radomia
    1 / 5
    2 pokoje/garaż/centrum Radomia

    Radom

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w centrum Radomia. • 2 pokoje • osobna kuchnia • łazienka + przedpokój • garaż podziemny • bardzo dobra lokalizacja (centrum przy Leśniczówce ) Dostępne od...

  • 4-pokojowe mieszkanie 65m2/1 piętro/Zamłynie
    1 / 16
    4-pokojowe mieszkanie 65m2/1 piętro/Zamłynie

    Radom

    • 449 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Garbarskiej 54/60 na osiedlu Zamłynie. Lokal jest jasny, dobrze rozplano...