• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Baranowo
  • Ślemień
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Radom

(32)
  • 3-pokojowe mieszkanie - 57 m2 - Michałów - Radom
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie - 57 m2 - Michałów - Radom

    Radom

    • 425 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,61 m², położone na 1 piętrze w jednej z bardziej spokojnych i cenionych części Radomia – Michałów. Lokal stanowi bardzo dobrą pr...

  • 3 pokoje | PARTER | 57 m² | od zaraz

    Radom » ul. Osiedlowa

    • 369 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m² zlokalizowane w Radomiu na ul. Osiedlowej (Ustronie).Nieruchomość znajduje się na parterze, co stanowi...

  • ul. Szpitalna, M4, 59 m2, 1 piętro, balkon.
    1 / 9
    ul. Szpitalna, M4, 59 m2, 1 piętro, balkon.

    Radom

    • 420 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły z 1995 roku w okolicy Starego Rynku. Budynek na terenie ogrodzonym z wejściem od ulicy Szpit...

  • Mieszkanie trzy pokoje, 2 piętro Ustronie Radom.

    Radom » ul. Grenadierów

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Ustroniu przy ul. Grenadierów w Radomiu woj. mazowieckieMieszkanie: powierzchnia 54,30 m kw....

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom

    • 629 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia
    1 / 16
    Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia

    Radom

    • 368 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, znajdujące się przy ul. Focha 6 w ścisłym centrum Radomia. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i zachwyca charaktery...

  • XV-lecia, M4 52,31 m2, ul. Kusocińskiego
    1 / 15
    XV-lecia, M4 52,31 m2, ul. Kusocińskiego

    Radom

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po remoncie, wyposażone gotowe do zamieszkania. Trzypokojowe położone w osiedlu XV-lecia w niskim bloku z czerwonej cegły blisko centrum miasta. Przytulne, środkowe i ci...

  • Południe, ul. Kasandry, M4, 61.33 m2, loggia, wolne.
    1 / 12
    Południe, ul. Kasandry, M4, 61.33 m2, loggia, wolne.

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 61,33 m2, położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Kasandry na osiedlu Południe. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch ustawn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokoje 52 m² | Parter | Kusocińskiego

    Radom » ul. Kusocińskiego

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m², położone na parterze w bloku przy ul. Kusocińskiego w dobrze skomunikowanej części osiedla XV-lecia.Mieszkanie...

  • Ustronie, ul. Osiedlowa, 3 pokoje z balkonem.
    1 / 10
    Ustronie, ul. Osiedlowa, 3 pokoje z balkonem.

    Radom

    • 329 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, położone na trzecim piętrze w bloku przy ul. Osiedlowej na osiedlu Ustronie. Składa się z trzech niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, WC...

  • Wynajem 3 pokoje | 55 m² |  Gotowe do zamieszkania
    1 / 11
    Wynajem 3 pokoje | 55 m² | Gotowe do zamieszkania

    Radom

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Młodzianowskiej, w dzielnicy Młodzianów, Radom. Miesz...

  • Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe
    1 / 11
    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,6 m², położone na Osiedlu Południe przy ul. Czarnoleskiej w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w nisk...

  • Mieszkanie Radom ul. Główna

    Radom » ul. Główna

    • 515 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwukondygnacyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem parkingowym - ul. Główna, Zamłynie, RadomPrzestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,...

  • Centrum, M4 44,85 m2, ul. Kelles-Krauza
    1 / 13
    Centrum, M4 44,85 m2, ul. Kelles-Krauza

    Radom

    • 329 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe, dwustronne i ustawne do odświeżenia lub małej przebudowy. Znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca, oddalone od ruchliwych ulic w samym centrum miasta. Widna kuchni...

  • Ustronie, ul. Sandomierska, M4, 59.9 m2, loggia.
    1 / 14
    Ustronie, ul. Sandomierska, M4, 59.9 m2, loggia.

    Radom

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie. Składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej kuchni...

  • Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka
    1 / 15
    Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka

    Radom

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przytulne, dwustronne i ustawne w układzie północ-południe z dużym balkonem, piwnicą i komórką na półpiętrze. Znajduje się na piątym piętrze wieżowca w cichym i spokojnym zakątku o...

  • Południe, ul. Trojańska, M4, 61.58 m2, parter, balkon.
    1 / 14
    Południe, ul. Trojańska, M4, 61.58 m2, parter, balkon.

    Radom

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy do zaproponowania mieszkanie dwustronne, ustawne i słoneczne położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Usytuowane jest w spokojnej części osiedla Południe. Składa się z du...

  • Mieszkanie 55 m2 I piętro Radom ul Sandomierska

    Radom » ul. Sandomierska

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 55 m2 (trzy pokoje, pierwsze piętro) czteropiętrowy blok przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie w Radomiu. Mieszkanie:-powierzchnia 55...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Prędocinek, ul. Lipska, M4, 60 m2, 2 piętro, balkon.
    1 / 16
    Prędocinek, ul. Lipska, M4, 60 m2, 2 piętro, balkon.

    Radom

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaproponowania mieszkanie dwustronne, ustawne i słoneczne położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Usytuowane jest w spokojnej części osiedla Prędocinek. Składa...