• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Radom

(32)
  • Apartament 73,52 m kw. Rapackiego Radom.

    Radom

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament o pow. 73,52 m kw. na zamkniętym osiedlu przy ul. Rapackiego w Radomiu Apartament:-powierzchnia 73,52 m kw...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Gołębiów

    • 720 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Planty

    • 960 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Południe

    • 1 700 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Michałów

    • 510 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 1 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Południe

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Ustronie

    • 389 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Ustronie

    • 395 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Gołębiów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie

    Pionki

    • 200 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie do remontu oczyszczone z mebli i sprzętów gotowe do pracy Dwie piwnice

  • Sprzedam M3 piętro 2

    Kozienice

    • 362 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie ( własnościowe , spółdzielcze) w bloku na 2-gim pietrze o powierzchni 61,67 m² w ścisłym centrum Kozienic tj. na ul. Konstytucji 3go Maja...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Kozienicach

    Kozienice

    • 299 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na 4 piętrze w bloku mieszkalnym w Kozienicach. Metraż 59m2.Blok z wielkiej płyty. Pokoje w kwadracie bardzo ustawne, piwnica, duży balkon. Blok oci...

  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO Mieszkanie 3-pokojowe 64 m2

    Pionki

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Informacje: - mieszkanie trzypokojowe w bloku - spokojne duże osiedle poza centrum miasta (w okolicy szkoła, przedszkole, sklepy) - widna oddzielna kuchnia, łazienką z oddzielny...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kozienice

    • 280 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kozienice

    • 292 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe 64 m kw. w Pionkach.

    Pionki

    • 370 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 64 m kw. w bardzo dobrym stanie technicznym do zamieszkania od zaraz na atrakcyjnym osiedlu Pionek.Mieszkanie:-powierzchnia 64 m kw.-trzecie piętro, -blok t...

  • Mieszkanie Pionki ul. Leśna

    Pionki » ul. Leśna

    • 375 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustronną ekspozycją - ul. Leśna, Os. Podgóry, Pionki (woj. mazowieckie)Mieszkanie o powierzchni 64,35 m², położone na 4. piętrze...