• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ostrołęka
  • Jełowa
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Radom

(9)
  • Sprzedam mieszkanie M5 lub zamienię
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie M5 lub zamienię

    Radom

    • 580 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne M-5 na Południu I – 81,32 m² | 4 pokoje | bez pośredników Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, zadbane i gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny, osób ceniących p...

  • 2 pokoje/garaż/centrum Radomia
    1 / 5
    2 pokoje/garaż/centrum Radomia

    Radom

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w centrum Radomia. • 2 pokoje • osobna kuchnia • łazienka + przedpokój • garaż podziemny • bardzo dobra lokalizacja (centrum przy Leśniczówce ) Dostępne od...

  • Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia
    1 / 16
    Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia

    Radom

    • 368 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, znajdujące się przy ul. Focha 6 w ścisłym centrum Radomia. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i zachwyca charaktery...

  • 38 m² | 2 pokoje | Balkon | Winda

    Radom » ul. Żeromskiego

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Żeromskiego | 38 m² To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem – zarówno do zamieszkania, jak i jako s...

  • Mieszkanie Radom ul. Główna

    Radom » ul. Główna

    • 515 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwukondygnacyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem parkingowym - ul. Główna, Zamłynie, RadomPrzestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,...

  • Centrum, M3 47,84 m2, ul. Waryńskiego
    1 / 13
    Centrum, M3 47,84 m2, ul. Waryńskiego

    Radom

    • 309 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne i ciepłe położone w centrum miasta w pobliżu dwóch parków i dworców PKP i PKS. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły na terenie ogrod...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radom » Planty

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radom

    • 500 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kozienice

    • 280 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kozienice

    • 292 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Szydłowiec ul. Iłżecka

    Szydłowiec » ul. Iłżecka

    • 245 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z nowym balkonem - ul. Iłżecka, Os. Kolejowa, Szydłowiec (woj. mazowieckie)Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze...