• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zawidów +20 km
  • Łękawica
  • Władysławowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Radom

(9)
  • NOWE 2 pok.| ogrzewanie podłogowe | LOGGIA | WINDA

    Radom » ul. Wolność

    • 549 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 52,27 m². Położone na 3. piętrze w nowym, 4-piętrowym budynku z windą na osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie nie było nigdy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom

    • 629 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Radom ul. Żwirki I Wigury

    Radom » ul. Żwirki i Wigury

    • 899 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na prestiżowym osiedlu - ul. Żwirki i Wigury, os. Gołębiów II, RadomNowoczesne mieszkanie o powierzchni 75,73 m², położone na 1....

  • Mieszkanie Radom ul. Główna

    Radom » ul. Główna

    • 515 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwukondygnacyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem parkingowym - ul. Główna, Zamłynie, RadomPrzestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,...

  • Mieszkanie Radom

    Radom

    • 373 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    **Oferta sprzedaży mieszkania - 42 m, -Radom ul.Mariacka3/5/7 Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m, zlokalizowane blis...

  • Apartament 73,52 m kw. Rapackiego Radom.

    Radom

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament o pow. 73,52 m kw. na zamkniętym osiedlu przy ul. Rapackiego w Radomiu Apartament:-powierzchnia 73,52 m kw...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Michałów

    • 510 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radom » Borki

    • 1 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Śródmieście

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Pionki ul. Leśna

    Pionki » ul. Leśna

    • 375 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustronną ekspozycją - ul. Leśna, Os. Podgóry, Pionki (woj. mazowieckie)Mieszkanie o powierzchni 64,35 m², położone na 4. piętrze...