• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czarna
  • Borek Kamienny
  • Leśna Podlaska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Radom

(46)
  • 2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 43 m² to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna,...

  • Planty, ul. Młodzianowska, M3, 51 m2, 2 piętro.
    1 / 3
    Planty, ul. Młodzianowska, M3, 51 m2, 2 piętro.

    Radom

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na osiedlu Planty. Położone na drugim piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły przy ul. Młodzianowskiej. Składa się z dwóch ustawnych po...

  • Śródmieście, ul. Struga, M3, 45.71 m2, 2 piętro.
    1 / 9
    Śródmieście, ul. Struga, M3, 45.71 m2, 2 piętro.

    Radom

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły przy ul. Struga w pobliżu Radomskiego Centrum Sportu. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni...

  • 2 pokoje 44,8 m² | PARTER | Balkon | Piwnica

    Radom » ul. Świętokrzyska

    • 324 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, RadomNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone na parterze w spokojnej części dzielnicy M...

  • 2 pokoje 43 m² | Winda | Balkon | 7/10p | Ustronie

    Radom » ul. Sandomierska

    • 307 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Radom, Ustronie, ul. SandomierskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową win...

  • Mieszkanie 2 pokoje same centrum miasta w Radomiu.

    Radom » ul. Curie-Skłodowskiej

    • 345 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55,9 m2 (użytkowa 30,39 m2), po remoncie, na poddaszu kamienicy w samym centrum (Śródmieście) przy ul. M. Curie-Skłodowskiej w Radomiu woj. mazowiec...

  • Inwestycyjna Perła-W top Lokalizacji- Oś/Michałów
    1 / 3
    Inwestycyjna Perła-W top Lokalizacji- Oś/Michałów

    Radom

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz od zera według własnych marzeń ? A może inwestycji z wysoką stopą Zwrotu ?!!! Lokalizacja-Tu mieszkania sprzedają się błyskawicznie ! Sprz...

  • NOWE 2 pok.| ogrzewanie podłogowe | LOGGIA | WINDA

    Radom » ul. Wolność

    • 549 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 52,27 m². Położone na 3. piętrze w nowym, 4-piętrowym budynku z windą na osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie nie było nigdy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje/garaż/centrum Radomia
    1 / 5
    2 pokoje/garaż/centrum Radomia

    Radom

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w centrum Radomia. • 2 pokoje • osobna kuchnia • łazienka + przedpokój • garaż podziemny • bardzo dobra lokalizacja (centrum przy Leśniczówce ) Dostępne od...

  • DO WYNAJECIA
    1 / 11
    DO WYNAJECIA

    Radom

    • 1 550 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 POKOJE,WIDNA KUCHNIA,ŁAZIENKA 48M2, PIETRO 4,DOSTEPNE OD ZARAZ RADOM ŚRÓDMIEŚCIE ,UL.25 CZERWCA 5/9 1550pln +czynsz 580pln i opłaty licznikowe . KAUCJA ZWROTNA 2500 tel [tel] RO...

  • atrakcyjna lokalizacja
    1 / 10
    atrakcyjna lokalizacja

    Radom

    • 275 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie z dala od miejskiego szumu a jednocześnie blisko żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, średnia, obok duży park. 7 minut pieszo do dworca kolejowego/PKS. 10 minut do d...

  • Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%
    1 / 8
    Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%

    Radom

    • 355 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 39,91 m² – Wyścigowa 42, Radom Kupujący zwolniony z podatku PCC (0%) Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,91 m² w inwestycji Wyścigowa 42 w...

  • XV-lecia, M3 37,38 m2, ul.Miła
    1 / 11
    XV-lecia, M3 37,38 m2, ul.Miła

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe, przytulne i widne położne z dala od ruchliwych ulic w zielonej części osiedla XV-lecia. Ciepłe i słoneczne, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku niedaleko cent...

  • Mieszkanie Radom rynek pierwotny

    Radom

    • 424 582 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,37 m2, położony w Radomiu przy ulicy Żeromskiego 102. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w budynku....

  • Mieszkanie Radom rynek pierwotny

    Radom

    • 396 374 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46,09 m2, położony w Radomiu przy ulicy Żeromskiego 102. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w budynku....

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Osiedle nad Potokiem, Parter
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Osiedle nad Potokiem, Parter

    Radom

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m². 2 pokoje Osiedle nad Potokiem. W pełni umeblowane, lodówka, kuchenka piekarnik, naczynia gary, pralko-szuszarka. Wynajem 1500 dodatko...

  • Mieszkanie do wynajęcia Radom Borki 2 pokoje dla Pary
    1 / 4
    Mieszkanie do wynajęcia Radom Borki 2 pokoje dla Pary

    Radom

    • 1 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Borkach na ulicy 1905 roku. Doskonała lokalizacja - na przeciwko przystanek autobusowy zapewniający dobrą komunikację, jak i wyjazd z...

  • Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu

    Radom

    • 36 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk Masy Upadłości Magdaleny Mazur ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w lokalu mieszkalnym I. Przedmiot przetargu: Udział 1/8 w prawie własności do lokalu mi...

  • 38 m² | 2 pokoje | Balkon | Winda

    Radom » ul. Żeromskiego

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Żeromskiego | 38 m² To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem – zarówno do zamieszkania, jak i jako s...

  • Dwa funkcjonalne pokoje z widokiem na Park, Radom
    1 / 12
    Dwa funkcjonalne pokoje z widokiem na Park, Radom

    Radom

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż klimatyczne , dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku po termomodernizacji (przeprowadzonej w 2024 r) prz...