• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Skrzeszew
  • Kulik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Radom

(7)
  • Biura wynajmę
    1 / 4
    Biura wynajmę

    Radom

    • 30 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnie biurowe po generalnym remoncie do wynajęcia. Pełne zaplecze administracyjne i socjalne, sale konferencyjne. Klimatyzacja, instalacja alarmowa, instalacja kontroli dost...

  • Lokal użytkowy Radom Jeżowa Wola
    1 / 6
    Lokal użytkowy Radom Jeżowa Wola

    Radom

    • 59 803 zł cena
    • 2 860 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o pow. ok. 2 860 m2 zlokalizowana w południowo - zachodniej części Radomia. Hala o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym wraz z pomieszczeniami socjalno-biurowy...

  • Lokal użytkowy Radom Żakowice
    Lokal użytkowy Radom Żakowice

    Radom

    • 10 000 000 zł cena
    • 6 748 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż centrum handlowo-rozrywkowe o łącznej pow. użytkowej 6 748 m2, położone na sąsiadujących ze sobą działkach o łącznej pow. 5 128 m2, zlokalizowane w Radomiu. Obi...

  • Firma Reklamowa z 30 letnia tradycją w Radomiu
    1 / 16
    Firma Reklamowa z 30 letnia tradycją w Radomiu

    Radom

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dobrze prosperująca Firmę Reklamową z 35 letnimi tradycjami z ciekawym profilem produkcyjnym (lokal 140mkw z księgą wieczysta) wysoki na 3,5m w bardzo dobrym stanie po remoncie kap...

  • Nowoczesny lokal w centrum przy Galerii Słonecznej
    1 / 16
    Nowoczesny lokal w centrum przy Galerii Słonecznej

    Radom

    • 10 800 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem nowoczesny lokal położony w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Słonecznej przy ul. Malczewskiego 24. Sam budynek to nowoczesna bryła gdzie swoje...

  • Lokal użytkowy Radom, Maratońska
    1 / 11
    Lokal użytkowy Radom, Maratońska

    Radom

    • 34 056 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    UWAGA!!!! Do  wynajęcia lokal o powierzchni 1032,0 m2 na pierwszym piętrze w luksusowym budynku handlowo-biurowym. Idealne miejsce na siedzibę Twojej FIRMY. Cała powierzchnia do...

  • Lokal 147m2 do wynajęcia w Śródmieściu
    1 / 6
    Lokal 147m2 do wynajęcia w Śródmieściu

    Radom

    • 3 500 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal 147 m² w centrum Radomia | Wynajem | Biuro | Gabinety | Usługi Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 147 m² w samym sercu Radomia, w doskonałej lo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Szydłowiec ul. -----------------------------

    Szydłowiec » ul. Słowackiego

    • 2 600 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    2 hale magazynowo produkcyjne o powierzchni łącznej 2400m2, posadowione w przemysłowej części Szydłowca na utwardzonym, ogrodzonym gruncie 1,2 ha, 100m szer. od frontu. Hale mają w...

  • 1 / 3
    Lokal biurowy do wynajęcia

    Pionki

    • 945 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 45m2 znajdujący się w biurowcu "Przemysłowa 1" w Pionkach. Lokal składa się z trzech pomieszczeń użytkowych (15m2, 15m2 oraz 9m2)...

  • Lokal 370 m2 w centrum Zwolenia woj. mazowieckie.

    Zwoleń » pl. Kochanowskiego

    • 1 090 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 2 946 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o pow. 370 m2 w kamienicy przy ul. Pl. Jana Kochanowskiego z dobrym zapleczem parkingowym (duży parking oraz dwa miejsca parkingowe przydzielone do lokalu przed wejściem) w...

  • Lokal handlowo-usługowy
    1 / 4
    Lokal handlowo-usługowy

    Białobrzegi

    • 2 475 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę 1 lokal 55 m2. Cena 45,00 zł za 1 m2 + kaucja w wysokości 1 czynszu. Możliwość wystawienia fv. Lokal jest usytuowany w nowo wybudowanym budynku, ogrzewanie gazowe, duży kl...

  • lokal 100 m2 atrakcyjna lokalizacja Kozienice.

    Kozienice » ul. Krasickiego

    • 295 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal gastronomiczny w ciągłym użytkowaniu z wyposażeniem o pow. 100 m2 z ogródkiem (parasole, stoły, ławki) w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Krasickiego w Kozienicach woj. mazo...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 4
    Lokal do wynajęcia

    Garbatka-Letnisko

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia o pow. 30m (pomieszczenie socjalne, toaleta, parking). Cena 1200 zł netto miesięcznie. Więcej informacji telefonicznie.

  • Lokal Do Wynajęcia
    1 / 9
    Lokal Do Wynajęcia

    Antoniówka

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę atrakcyjny nowocześnie urządzony lokal o pow. 100m2.Lokal składa się z 5 pomieszczeń oraz łazienki w tym zaplecza socjalnego i gospodarczego z przynależnym parkingiem na o...