• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mirów
  • Sarnowy
  • Masłońskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Antoniówka

(2)
  • Lokal Do Wynajęcia
    1 / 9
    Lokal Do Wynajęcia

    Antoniówka

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę atrakcyjny nowocześnie urządzony lokal o pow. 100m2.Lokal składa się z 5 pomieszczeń oraz łazienki w tym zaplecza socjalnego i gospodarczego z przynależnym parkingiem na o...

  • Syndyk sprzeda udział w działkach
    1 / 5
    Syndyk sprzeda udział w działkach

    Antoniówka

    • 43 680 zł cena
    • 127 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości Elżbiety Kieloch ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w nieruchomości I. Przedmiot przetargu: Udział 1/5 w prawie własności nieruchomości gr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Atrakcyjna działka w Klwatce Królewskiej k. Radomia

    Klwatka Królewska

    • 332 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Oferuję (bezpośrednio bez prowizji) na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Klwatka Królewska, gmina Gózd, województwo mazowieckie. Działka o powierzchni...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radom » XV-lecia

    • 2 700 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...

  • 1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojn...

  • Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 70 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,...

  • Sprzedam działkę 3000m
    Sprzedam działkę 3000m

    Słupica

    • 50 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam Działkę rolną/ rekreacyjną o powierzchni 3000m2 plus udziały w drodze Działka jest rolna, ale można postawić na niej domek na zgłoszenie do 70 metrów. Niedaleko las, spo...

  • Na sprzedaż do Jedlnia -Letnisko 94m2
    1 / 13
    Na sprzedaż do Jedlnia -Letnisko 94m2

    Jedlnia-Letnisko

    • 499 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Jedlni-Letnisko, przy ul. Słupickiej – tylko kilkanaście minut od Radomia w miejsc...

  • Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka
    1 / 15
    Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka

    Radom

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przytulne, dwustronne i ustawne w układzie północ-południe z dużym balkonem, piwnicą i komórką na półpiętrze. Znajduje się na piątym piętrze wieżowca w cichym i spokojnym zakątku o...

  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią.Of...

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią.Dom skł...

  • Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²

    Jastrzębia

    • 809 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom z ogrodem – 70 m² | Jastrzębia, gm. Ciężkowice Cena: 809 000 zł Na sprzedaż nowy, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce 700 m² w...

  • 125 m2 Dom Myśliszewice
    1 / 16
    125 m2 Dom Myśliszewice

    Myśliszewice

    • 420 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połówka bliźniaka 125 m² | Myśliszewice | Działka 650 m² Cena: 420000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca nowoczesną architekturę z funkcjonalnością, idealnie dopasowana...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 4
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 73 040 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Jeśli kochasz przyrodę i męczy Cię miejski zgiełk to miejsce jest dla Ciebie! Działka 1328 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odleg...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 7
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 124 200 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Działka 1800 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od trasy Radom - Lublin z dojazdem drogą gruntową. Urocze i ciche miejs...

  • Wynajmę Dom
    1 / 16
    Wynajmę Dom

    Jedlnia-Letnisko

    • 5 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 184 m², położony w spokojnej i zielonej części Jedlnia-Letnisko. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powier...

  • Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%
    1 / 8
    Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%

    Radom

    • 355 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 39,91 m² – Wyścigowa 42, Radom Kupujący zwolniony z podatku PCC (0%) Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,91 m² w inwestycji Wyścigowa 42 w...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Radom

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Os Michałów.Czyste zadbane,blisko sklepy, przychodnia,autobusy.Duzo zieleni ,spokojna okolica

  • Inwestycyjna Perła :53m2 -5 min Od UTH / Obozisko
    Inwestycyjna Perła :53m2 -5 min Od UTH / Obozisko

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- Bezpośrednio przy Uniwersytecie Techniczn...

  • Działka Rolna Jastrzębia 1.18 ha

    Jastrzębia

    • 100 550 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jastrzębia (gm. Ciężkowice) – Działka Rolna 1,18 haNa sprzedaż grunt rolny o powierzchni 1,18 ha położony w malowniczej miejscowości Jastrzębia, woj. małopolskie.Najważniejsze info...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Teren...

  • Okazja! 2600zł/m DOM WOLNOSTOJĄCY Jedlnia-Letnisko
    1 / 16
    Okazja! 2600zł/m DOM WOLNOSTOJĄCY Jedlnia-Letnisko

    Jedlnia-Letnisko

    • 478 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 2 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZNAJDŹ SWÓJ RAJ NA ZIEMI OFERUJEMY na sprzedaż Dom wolnostojący w kameralnej miejscowości Jedlnia-Letnisko Tu poranki pachną żywicą z pobliskiej Puszczy KozienickiejPopołudnia możn...

  • 2 pokoje 44,8 m² | PARTER | Balkon | Piwnica

    Radom » ul. Świętokrzyska

    • 324 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, RadomNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone na parterze w spokojnej części dzielnicy M...

  • Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia
    1 / 7
    Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia

    Groszowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA w Groszowicach Nr 232/5 pow. - 1.050 m2 ; CENA -105.000 PLN + Nr 232/4 - Dojazd 1.071 m2 /50%/ ; CENA - 5.000 PLN. Działka posiada - Warunki zabudowy ważne DECYZJA Nr 183...

  • 2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 43 m² to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna,...

  • Akademickie, M2 30,9 m2, ul. Chrobrego
    1 / 11
    Akademickie, M2 30,9 m2, ul. Chrobrego

    Radom

    • 225 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Przestronna kawalerka z widną kuchnią i balkonem. Znajduje się w zielonej okolicy osiedla Akademickiego. Mieszkanie położone jest na dziewiątym piętrze wieżowca. W pokoju i przedpo...