Nieruchomości na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 5 478
Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki
505 000 zł

lokalizacja: Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki typ obiektu: mieszkanie cena: 505 000 zł pokoi: 3 piętro: 3 ilość pięter w budynku: 3 powierzchnia: 124.36 m 2 numer ogłoszenia: GEXI896 data dodania: 19-05-2014 data modyfikacji: 14-01-2017

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 3
 • 124 m2
Oznacz
W atrakcyjnej okolicy działka budowlana do sprzedania

W atrakcyjnej okolicy działka budowlana do sprzedania

Grodzisk Mazowiecki
220 000 zł

Działka w bardzo dobrej lokalizacji miasta położona na osiedlu zadbanych, nowych domów jednorodzinnych. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne, w tym również pod zabudowę bliźniaczą. Media: energia elektryczna, wodociąg, gaz ziemny i kanalizacja miejska w drodze przy działce. Na działce kilka wysokich brzóz. W bezpośrednim sąsiedztwie nowa, zabudowa jednorodzinna. Do szkoły ok. 600m, w pobliżu sklepy, szpital, targowica miejska, basen kryty, korty tenisowe. Do stacji WKD ok. 1 km. Do PKP ok. 2,5 km. Kursuje komunikacja miejska. Przystanek w pobliżu. Jedna z nielicznych takich działek do sprzedaży w Grodzisku Maz. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854)

 • 844 m2
Oznacz
nieruchomość do sprzedaży Grodzisk Mazowiecki, 1050 m²

nieruchomość do sprzedaży Grodzisk Mazowiecki, 1050 m²

Grodzisk Mazowiecki
650 000 zł

Działka przeznaczona pod zabudowę usługową, służącą realizacji usług nieuciążliwych, działalność rzemieślniczą, usługi publiczne, dopuszcza się wprowadzenie funkcji mieszkaniowej jako wbudowanej w budynki usługowe. Powierzchnia zabudowy do 50% powierzchni działki, powierzchnia zabudowana do 80%. Min. powierzchnia powierzchni biologicznie czynnej 20%. Max wysokość zabudowy do 4 kondygnacji nadziemnych z dopuszczeniem realizacji ostatniej, czwartej w bryle dachu. Wysokość zabudowy do najwyższego punktu dachu 16m. Położona przy jednej z głównych ulic miasta, bezpośredni wjazd z tej ulicy. Media energia elektryczna i woda miejska na działce, kanalizacja miejska i gaz ziemny w ulicy przy działce. Dojazd asfaltem. Na działce stoi obecnie domek murowany o pow. 35m2 do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Do stacji WKD ok. 2-3 min, do PKP 5 min pieszo. W pobliżu deptak. Cena do negocjacji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854)

 • 1 050 m2
Oznacz
Gorąco polecam! Działka Łąki Grodzisk Mazowiecki budowlana

Gorąco polecam! Działka Łąki Grodzisk Mazowiecki budowlana

Grodzisk Mazowiecki
2 860 000 zł

Do sprzedania działka budowlana (IV klasa gruntu) 13.000m2 objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego , który dopuszcza wprowadzenie nowej zabudowy mieszkaniowej w formie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Plan umożliwia również budowę budynków gospodarczych, w tym garaży i budynków służących prowadzeniu działalności gospodarczej w skali i formie architektonicznej dopasowanej do budynku mieszkalnego (usługi handlu, rzemiosła, działalności biurowej i innych usług). Jednocześnie na działce obowiązuje nakaz utrzymania udziału powierzchni biologicznie czynnej: 70% powierzchni dla zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej, 40% powierzchni dla zabudowy jednorodzinnej szeregowej i bliźniaczej. Nowe działki budowlane można wydzielić przy zachowaniu minimalnej powierzchni działek: 900m2 dla zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej, 600m2 dla bliźniaczej i 400m2 dla szeregowej. Na działce doprowadzone są wszystkie media: woda, prąd+siła, gaz, kanalizacja, linia telefoniczna. Działka o bardzo ciekawym kształcie umożliwiającym różne warianty zagospodarowania. Położona jest w niezwykle korzystnej lokalizacji: do centrum miasta Grodzisk Mazowiecki ok 1km, podobna odległość do stacji PKP. Cena...

 • 13 000 m2
Oznacz
Gorąco polecam! W w Grodzisku Mazowieckim działka budowlana w cenie 66 zł/m²

Gorąco polecam! W w Grodzisku Mazowieckim działka budowlana w cenie 66 zł/m²

Grodzisk Mazowiecki
110 000 zł

Położona w Czarnym Lesie gm. Grodzisk Maz. działka budowlana o powierzchni ok. 1670m.kw. na osiedlu Villa Czarny Las. Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową w formie domów jednorodzinnych, jednolokalowych wolnostojących. Maksymalna wysokość budynków mieszkalnych (do 2 kondygnacji w tym poddasze użytkowe) wynosi 10m. Plan dopuszcza także budowę wolnostojących budynków gospodarczych lub garażowych, jednokondygnacyjnych o wysokości do 6m. Maksymalna powierzchnia budynków nie może przekraczać 20% powierzchni działki a powierzchnia biologicznie czynna nie może być mniejsza niż 70% pow. działki. Teren jest całkowicie uzbrojony we wszystkie media miejskie a dojazd do Grodziska Mazowieckiego zapewniają kursujące regularnie autobusy miejskie. Doskonałe miejsce do zamieszkania, odległe od zgiełku wielkich miast. Polecam i zapraszam. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854)

 • 1 670 m2
Oznacz
Grodzisk Mazowiecki, działka

Grodzisk Mazowiecki, działka

Grodzisk Mazowiecki
130 000 zł

Położona w Czarnym Lesie gm. Grodzisk Maz. działka budowlana o powierzchni nieco ponad 2000m.kw. na osiedlu Villa Czarny Las. Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową w formie domów jednorodzinnych, jednolokalowych wolnostojących. Maksymalna wysokość budynków mieszkalnych (do 2 kondygnacji w tym poddasze użytkowe) wynosi 10m. Plan dopuszcza także budowę wolnostojących budynków gospodarczych lub garażowych, jednokondygnacyjnych o wysokości do 6m. Maksymalna powierzchnia budynków nie może przekraczać 20% powierzchni działki a powierzchnia biologicznie czynna nie może być mniejsza niż 70% pow. działki. Teren jest całkowicie uzbrojony we wszystkie media miejskie a dojazd do Grodziska Mazowieckiego zapewniają kursujące regularnie autobusy miejskie. Doskonałe miejsce do zamieszkania, odległe od zgiełku wielkich miast. Polecam i zapraszam. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854)

 • 2 000 m2
Oznacz
Działka budowlana, Grodzisk Mazowiecki

Działka budowlana, Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki
165 000 zł

Położona w Czarnym Lesie gm. Grodzisk Maz. działka budowlana o powierzchni 1750m.kw. na osiedlu Villa Czarny Las. Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową w formie domów jednorodzinnych, jednolokalowych wolnostojących. Maksymalna wysokość budynków mieszkalnych (do 2 kondygnacji w tym poddasze użytkowe) wynosi 10m. Plan dopuszcza także budowę wolnostojących budynków gospodarczych lub garażowych, jednokondygnacyjnych o wysokości do 6m. Maksymalna powierzchnia budynków nie może przekraczać 20% powierzchni działki a powierzchnia biologicznie czynna nie może być mniejsza niż 70% pow. działki. Teren jest całkowicie uzbrojony we wszystkie media miejskie a dojazd do Grodziska Mazowieckiego zapewniają kursujące regularnie autobusy miejskie. Doskonałe miejsce do zamieszkania, odległe od zgiełku wielkich miast. Polecam i zapraszam. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854)

 • 1 750 m2
Oznacz
Ciekawy dom 4 pokojowy, Grodzisk Mazowiecki

Ciekawy dom 4 pokojowy, Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki
435 000 zł

Na sprzedaż dom w bardzo dobrej lokalizacji, w Grodzisku Mazowieckim. Skrajny segment, wykończony, po remoncie. Powierzchnia 85 m2 z ogródkiem o powierzchni 130 m2. Dom wykonany w technologii tradycyjnej, murowany, docieplony styropianem, dach pokryty blacho-dachówką. ROZKŁAD pomieszczeń: Na parterze znajduje się pokój dzienny (20m2) z aneksem kuchennym wc (2m2), hol (4m2) oraz klatka schodowa. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie (15m2, 13m2, 13m2), łazienka (4m2) oraz hol (6m2). Dodatkowo nad klatką schodową wygospodarowane dodatkowe pomieszczenie (2m2), mogące służyć za garderobę, strych. Na parterze na podłogach terakota, na piętrze w pokojach i korytarzu panele, w łazience terakota. W łazienkach biały montaż, na piętrze wanna. Własne ogrzewanie gazowe . MEDIA: miejskie. Dojazd drogą utwardzoną, w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej. Stacja PKP 10 minut spacerem. Blisko sklepy i usługi. Bardzo dobry do Warszawy autostradą A2- 20 minut. W centrum miasta znajduje się Kino, Basen, Centrum Kultury, Targowisko Miejskie i deptak z wieloma punktami handlu, usług i rozrywki. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854)

 • 85 m2
Oznacz
Grodzisk Mazowiecki, dom do sprzedania

Grodzisk Mazowiecki, dom do sprzedania

Grodzisk Mazowiecki
499 000 zł

Duży dom, częściowo wyremontowany, położony w Grodzisku Mazowieckim. Dom idealny dla rodziny z dziećmi lub rodziny wielopokoleniowej . Dwu poziomowy: wysoki parter i piętro, duża klatka schodowa, suterena. Może sprawować funkcję dwóch mieszkań. Dom składa się z 6 pokoi, 2 garderoby, 2 kuchnie, 2 łazienki. Parter do remontu : Pokoje 12m2, 18m2, 19m2; jeden z dużym tarasem, pod którym jest garaż, garderoba 8m2. Kuchnia 10m2, łazienka 4,5m2, hall 10m2. Piętro kompleksowo wyremontowane : Pokoje 12m2, 16m2, 19m2; jeden z balkonem, garderoba 8m2. Kuchnia 10m2, łazienka 4,5m2, hall 10m2. W całym domu podłogi z mozaiki, w kuchni glazura i terakota, w łazience glazura i terakota. Ściany na piętrze z gładzi gipsowej, pomalowane, w salonie oświetlenie punktowe w ładnie zrobionym podwieszanym suficie, duży aneks kuchenny z nowymi, ładnymi meblami z zabudową. Nowy piec gazowy, wyremontowany taras i położona nowa elewacja budynku. Możliwość wyremontowania sutereny i stworzenie kolejnego lokalu mieszkaniowego. Stacja PKP i deptak tylko 8 minut spacerem, a przystanek autobusowy komunikacji miejskiej 3 minuty. Do szkoły podstawowej/gimnazjum 5 minut spacerem. W okolicy przychodnia i sklepy. Dzięki...

 • Wolnostojący
 • 255 m2
Oznacz
7 pokojowy dom na sprzedaż

7 pokojowy dom na sprzedaż

Grodzisk Mazowiecki
2 990 000 zł

Piękna klimatyczna rezydencja o powierzchni 523 m2. Usytuowana pod lasem w miejscowości Książenice. Zatopiona w zieleni lasu i ogrodu stanowi wymarzone miejsce do mieszkania dla rodziny i pracy twórczej dla malarza, architekta, fotografika czy muzyka. Świetna dla rodziny wielopokoleniowej, rodziny z dziećmi i opiekunką na stałe. Na uboczu, ale w zasięgu miejskich atrakcji jest doskonała na cele reprezentacyjne. Utrzymany w jednolitym stylu otwarty parter z ogromnym salonem z pięknym angielskim kominkiem, hallem pełniącym funkcję pokoju muzycznego, jadalnią i kuchnią z wielką wyspą, sprzyja życiu rodzinnemu i towarzyskiemu. Prowadzą z niego 3 bezpośrednie wyjścia na przestronny taras z dużym kamiennym stołem i zejściem do ogrodu. Jest tam też garderoba i elegancka mała toaleta. Na parterze usytuowano również apartament z drugim kominkiem, własną łazienką, garderobą i wyjściem na taras, który może pełnić funkcję eleganckiego kompleksu gościnnego, funkcjonalnego pokoju dla osób starszych lub niepełnosprawnych, reprezentacyjnego gabinetu, biura lub jednej z głównych sypialni. Na piętro, gdzie mieści się pokój kąpielowy oraz 4 przestronne sypialnie z widokiem na las, ogród i łąki, prowa...

 • Wolnostojący
 • 523 m2
Oznacz
Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki
230 000 zł

lokalizacja: Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki typ obiektu: dom cena: 230 000 zł powierzchnia: 87.00 m 2 numer ogłoszenia: ALI-DS-45215 data dodania: 25-11-2015 data modyfikacji: 14-01-2017

 • Wolnostojący
 • 87 m2
Oznacz
Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki
360 000 zł

lokalizacja: Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki typ obiektu: mieszkanie cena: 360 000 zł pokoi: 2 piętro: 1 ilość pięter w budynku: 2 powierzchnia: 62.10 m 2 numer ogłoszenia: ALI-MS-45655 data dodania: 14-01-2017 data modyfikacji: 19-01-2017

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 1
 • 62 m2
Oznacz
Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki
230 000 zł

lokalizacja: Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki typ obiektu: mieszkanie cena: 230 000 zł pokoi: 1 piętro: parter ilość pięter w budynku: 2 powierzchnia: 44.00 m 2 numer ogłoszenia: ALI-MS-45656 data dodania: 14-01-2017 data modyfikacji: 19-01-2017

 • Kawalerka
 • Parter
 • 44 m2
Oznacz
Gorąco polecam! W w Grodzisku Mazowieckim działka inwestycyjna w cenie 1 143 zł/m²

Gorąco polecam! W w Grodzisku Mazowieckim działka inwestycyjna w cenie 1 143 zł/m²

Grodzisk Mazowiecki
1 390 000 zł

Ta wyjątkowo atrakcyjna działka położona jest w samym centrum miasta. Na działce stoi dom o 14 pomieszczeniach, budynek gospodarczy i dwa garaże. Całość ogrodzona. Istnieje możliwość rozebrania istniejących budynków i wybudowanie nowego wysokiego obiektu praktycznie na całej działce, która posiada prawo 100% zabudowy. Miłe sąsiedztwo. PKP 5 min. spacerkiem. Zapraszam do oglądania tą ciekawą posiadłość i to nie tylko ze względu na jej atrakcyjną cenę. POLECAM. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 1390000 PLN; Powierzchnia działki: 1216; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 1143.09 PLN; Przeznaczenie działki: Inwestycyjna; Szerokość działki (mb.): 21; Długość działki (mb.): 58; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Droga dojazdowa: Asfaltowa; Ogrodzenie: Siatka; MEDIA: Ujęcie wody: Miejska na działce; Prąd: Bezpośrednio na działce; Gaz: Bezpośrednio na działce; Rodzaj kanalizacji: Miejska na działce; WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY! --------- Informujemy że nasi doradcy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu do 21.30. Prosimy dzwonić do AGENTA PROWADZĄCEGO - KTÓREGO...

 • 1 216 m2
Oznacz
Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki
480 000 zł

lokalizacja: Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki typ obiektu: dom cena: 480 000 zł pokoi: 6 ilość pięter w budynku: 1 powierzchnia: 176.00 m 2 media: prąd, gaz, woda numer ogłoszenia: 1245/1821/ODS data dodania: 28-10-2015 data modyfikacji: 13-01-2017

 • Wolnostojący
 • 176 m2
Oznacz
Dom Janinów 265m2 (nr: 1656)

Dom Janinów 265m2 (nr: 1656)

Grodzisk Mazowiecki
720 000 zł

Do sprzedania dom pod Grodziskiem Maz. o pow. 250 m2. Dom wykonany z najwyższej jakości materiałów: dachówka ceramiczna, okna dwuszybowe dwustronnie oklejone, dom ocieplony styropianem grubość 15 cm. Tynki wewnętrzne wykonane metodą tradycyjną. Kanalizacja i gaz w ulicy. Więcej informacji: Katarzyna Tarczyńska-Krawczyk tel: 600 500 364, e-mail: katarzyna.krawczyk@bmrdom.pl Licencjonowany pośrednik nadzorujący Agnieszka Matuszewska nr lic 14570 Powyższa informacja nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 kc. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

 • 265 m2
Oznacz
Działka budowlana w pobliżu osiedla

Działka budowlana w pobliżu osiedla

Grodzisk Mazowiecki
90 000 zł

Działka z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, 1800m2, w kształcie trapezu rozszerzającego się ku tyłowi, położona na ładnym terenie w rzadkim na razie sąsiedztwie, na nowo powstającym osiedlu pod Grodziskiem Mazowieckim, 2 km od miasta i 1 km do autobusu. Stąd 17 odjazdów dziennie do centrum Grodziska. Wjazd od strony północnej. Tam szerokość 34m, na tyłach 62. Przyłącze prądu jest już zaprojektowane w odległości 100 m od działki przy tej samej ulicy. Wokół tereny zielone. Cena: 90 000 PLN. Roman Frej, tel. 600 500 364, 22 730 01 12, e-mail: roman.frej@bmrdom.pl Licencjonowany pośrednik nadzorujący Agnieszka Matuszewska nr lic 14570 Powyższa informacja nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 kc. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

 • 1 800 m2
Oznacz
Działka z warunkami zabudowy pod Grodziskiem

Działka z warunkami zabudowy pod Grodziskiem

Grodzisk Mazowiecki
75 000 zł

Działka z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, 1402 m2, kształtem zbliżona do kwadratu, położona na ładnym terenie w rzadkim na razie sąsiedztwie, na nowo powstającym osiedlu pod Grodziskiem Mazowieckim, 2 km od miasta i 1000m do autobusu. Stąd 17 odjazdów do centrum Grodziska dziennie. Wjazd na działkę od północy. Projekt linii energetycznej w odległości 140m od działki. Wokół łąki i starodrzew. Cena: 75 000 zł. Marcin Cieślak, tel. 600 700 347, 22 730 01 12, adres e-mail: marcin.cieslak@bmrdom.pl Licencjonowany pośrednik nadzorujący Agnieszka Matuszewska nr lic 14570 Powyższa informacja nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 kc. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

 • 1 402 m2
Oznacz
Działka z warunkami zabudowy

Działka z warunkami zabudowy

Grodzisk Mazowiecki
93 000 zł

Działka z warunkami zabudowy, 1300m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 35x37m, położona na nowo powstającym osiedlu pod Grodziskiem Mazowieckim, niecałe 2 km od miasta. Do autobusu 900m. Dla sąsiedniej działki znajdującej się przy tej samej ulicy jest już zaprojektowane przyłącze prądu. Do faktycznej linii 70m. Wjazd na działkę od północy. Cena: 93 000zł. Roman Frej. tel.: 600 500 364, 22 730 01 12 e-mail: roman.frej@bmrdom.pl Licencjonowany pośrednik nadzorujący Agnieszka Matuszewska nr lic 14570. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Powyższa informacja nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 kc. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

 • 1 300 m2
Oznacz
Działka z warunkami zabudowy

Działka z warunkami zabudowy

Grodzisk Mazowiecki
105 000 zł

Działka z warunkami zabudowy, 1717m2, w kształcie ładnego trapezu najszerszym bokiem przylegającego do ulicy, położona na nowo powstającym osiedlu pod Grodziskiem Mazowieckim, 2 km od miasta. 1000m do autobusu. Przyłącze prądu jest już zaprojektowane u sąsiada w tej samej ulicy 70m od działki. Faktyczna linia w odległości 100m. Cena 105 000 zł. Marcin Cieślak, tel. 600 700 347, 22 730 01 12, adres e-mail marcin.cieslak@bmrdom.pl Licencjonowany pośrednik nadzorujący Agnieszka Matuszewska nr lic 14570 Powyższa informacja nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 kc. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

 • 1 717 m2
Oznacz
2 pokoje, loggia, 2000, wysoki parter

2 pokoje, loggia, 2000, wysoki parter

Grodzisk Mazowiecki
295 000 zł

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią, 56m2, świetnie usytuowane - w niskim nowym bloku na wysokim parterze, z widokiem na zieleń i loggią wystawioną na słońce. Kuchnia widna i zabudowana z lodówką, kuchenką gazową, piekarnikiem, okapem, stołem i podświetleniem punktowym. W przedpokoju jak i dużym pokoju szafy w zabudowie, jedna lustrzana. Łazienka z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę. Ogrzewanie miejskie również wody. Księga wieczysta. Ładne nowe osiedle Teligi. Niekonfliktowe sąsiedztwo. Miejsca parkingowe. W pobliżu szkoła podstawowa i gimnazjum z halą sportową i świetlicą, supermarkety, przychodnie lekarskie. Do stacji WKD 1500m, do PKP 2000m. Cena do negocjacji. Służę pomocą: Marcin Cieślak, tel. 600 700 347, 22 730 01 12, adres e-mail: marcin.cieslak@bmrdom.pl  Licencjonowany pośrednik nadzorujący Agnieszka Matuszewska nr lic 14570 Powyższa informacja nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 kc. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 56 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: