• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Błonie

(42)
  • Dom 160m2 po remoncie | działka 650m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu – przy ul. Powstańców. To idealna pro...

  • Gospodarstwo z potencjałem-działka 2ha-dom 280m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 2 300 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z dostępem do rzeki Rokitnica – Błonie, ul. Powstańców Zapraszam do zakupu unikalnej nieruchom...

  • Działka budowlana 10 ar Błonie

    Błonie

    • 153 650 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 4
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 8 750 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny magazyn, o powierzchni ok. 350 m² zlokalizowany w Błoniu, idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej; z szybkim dostępem do g...

  • Działka Błonie
    Działka Błonie

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!!ZŁÓŻ OFERTĘ!!! Działka inwestycyjna POD SUPERMARKET,MAGAZYNY ,STACJĘ BENZYNOWĄ,MYJNIĘ USŁUGI MOTORYZACYJNE- POLECAM -WARTO DOBRA LOKALIZACJA! Numer oferty...

  • Dom Błonie
    Dom Błonie

    Błonie

    • 1 500 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 240 m2 z 2012 r., położony na działce o pow. 1800 m2 przy trasie przelotowej w Błoniu. Przed domem stoi budynek gospodarczy z 1998 r. o powierzchni ok. 250 m2, k...

  • Działka Błonie
    Działka Błonie

    Błonie

    • 4 100 000 zł cena
    • 38 854 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Działka inwestycyjna położona w Błoniu przy trasie poznańskiej. Działka przygotowana jest do budowy domów jednorodzinnych, budynku usługowo - handlowego oraz...

  • Działka Błonie
    1 / 2
    Działka Błonie

    Błonie

    • 32 000 000 zł cena
    • 160 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-mieszkalna o pow.16 ha. Ziemia klasy drugiej i trzeciej z przeznaczeniem pod usługowo-mieszkalne w planie zagospodarowania przestrzennego. Wymiary działki od stron...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Błonie ul.

    Błonie

    • 192 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w miejscowości Błonie k./ Prażmowa.ZOSTAŁY JUŻ TYLKO TRZY DZIAŁKI Działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Nie jest...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 2
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 490 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 5 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy usytuowany w Centrum Błonia. Budynek murowany, wybudowany w 2000 r. o łącznej powierzchni 474,4 m2 składający się z: a) lokal o powierzch...

  • Teren w okolicach Warszawy
    1 / 3
    Teren w okolicach Warszawy

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta dla dewelopera-inwestora. Do sprzedania teren do natychmiastowej zabudowy o powierzchnie od 5 do 20 hektarów, położony w doskonałej lokalizacji, trasa WARSZAWA-POZNAN mias...

  • Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m
    1 / 10
    Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m

    Błonie

    • 899 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Agencja DOMi. Błonie ul. Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Błonie nowe domy do sprzedaży. OFERTA DEWELOPERSKA (Klient KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!). Agencja DOMi zaprasza do zapozna...

  • Okazja I Centrum I 3 pokoje I 47,54m2

    Błonie » ul. Traugutta

    • 475 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,54 m², położone w centrum Błonia, na 3. piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku z 1972 roku. Lokal do remontu, co stanowi doskonałą propoz...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 760 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, t...

  • Działka budowlana Błonie Bramki
    1 / 6
    Działka budowlana Błonie Bramki

    Błonie

    • 300 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzen...

  • Usług-Mieszkan SuPER lokalizacja MpZP 10UM 15MU

    Błonie » ul. Powstańców

    • 5 942 000 zł cena
    • 21 220 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa Oferta - Działka Budowlana na Sprzedaż!Gdzie:Błonie, ul. Powstańców (tzw. "trasa Poznańska"), powiat warszawski-zachodni.Powierzchnia:DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 21 2...

  • Działka 2435 m Błonie - spokojna i miła okolica

    Błonie

    • 500 000 zł cena
    • 2 435 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Błonie. Pierwsza linia zabudowy. Działka przy drodze asfaltowej. Działka oddalona jest od drogi głównej w spokojnej okolicy. W najbliższym otocze...

  • 1 / 2
    Teren z przyszłością !

    Błonie

    • 16 000 000 zł cena
    • 175 000 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Działka rolna w Błoniu. Działka ma kształt trapezu. Od strony drogi szeroka na około 200 m, głębo...

  • Działka Błonie

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo - budowlana o powierzchni 10.000m2 zlokalizowana w Błoniu. wszystkie media w drodze. Przeznaczenie pod budownictwo i usługi nieuciążliwe. Dobre miejsce pod logisty...

  • Powierzchnia biurowa Błonie
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Błonie

    Błonie

    • 3 525 000 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek biurowo/usługowy, wybudowany w latach siedemdziesiątych. Budynek posiada trzy kondygnacje, jest częściowo podpiwniczony. Jest możliwość zmiany sposobu użytk...