• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Milanówek

(77)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Milanówek

    • 1 240 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Milanówek

    • 840 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą  Milanówek
    Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą Milanówek

    Milanówek

    • 4 190 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w naszym biurze! Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem,  oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestr...

  • ⭐⭐⭐⭐DZIAŁKA Z POZWOL. NA BUDOWĘ DOM 2 LOKALOWY⭐⭐⭐⭐

    Milanówek

    • 533 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANA USYTUOWANA PRZY ULICY BAGNISTEJ W MILANÓWKU Dla działki uzyskaną pozwolenie na na budowę domu 2 -lokalowego.Ciekawy projekt domu : brak wspólnych...

  • Milanówek | dom 2 lokalowy blisko WKD

    Milanówek

    • 650 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dojazdem droga wewnętrzną. W cenie wykonanie drogi dojazdowej oraz przyłącza wody miejskiej i energii elektrycznej.Obecnie oczekujemy na wydanie pozwolenia na...

  • Dwa lokale usługowe 210m2 oraz 80m2 działka 1914m2
    Dwa lokale usługowe 210m2 oraz 80m2 działka 1914m2

    Milanówek

    • 10 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem budynek o powierzchni 210m2 oraz drugi budynek o powierzchni 80m2 posadowione na działce o powierzchni 1914 m2, budynek położony w bardzo dobrej lokalizacji pod względem...

  • Działka usługowa w świetnej lokalizacji

    Milanówek » ul. Królewska

    • 900 000 zł cena
    • 1 914 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1914 m² położona w Milanówku w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym tuż przy ul. Królewskiej oraz Villi Milan...

  • Kawalerka 30m² I Balkon I Piwnica

    Milanówek » ul. Dębowa

    • 400 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ustawna kawalerka 30 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Milanówek, ul. DębowaNa sprzedaż funkcjonalna i gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 30 m², położona w zielonej i s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Milanówek Milanówek, Królewska
    1 / 6
    Mieszkanie Milanówek Milanówek, Królewska

    Milanówek

    • 690 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 63,50 m2, zlokalizowane w Milanówku przy ul. Królewskiej. Doskonała lokalizacja: w najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktur...

  • Dom Milanówek
    1 / 8
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 1 250 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki....

  • ⭐⭐⭐⭐DZIAŁKA Z POZWOL. NA BUDOWĘ DOM 2 LOKALOWY⭐⭐⭐⭐

    Milanówek

    • 533 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Lokal użytkowy Milanówek
    Lokal użytkowy Milanówek

    Milanówek

    • 2 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Lokal handlowy o powierzchni 34m2 usytuowany na parterze w ścisłym centrum Milanówka. Posiada zaplecze i wc. Cena 2000zł/mies. ne...

  • Działka Milanówek
    Działka Milanówek

    Milanówek

    • 449 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, ogrodzona działka budowlana o pow. 1531m2, kształtem przypominająca prostokąt, położona w centrum Milanówka w dzielnicy willowej. Media: energia, woda, gaz w ulicy, k...

  • Dom Milanówek
    1 / 2
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 3 900 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna, komfortowa rezydencja położona w Milanówku na działce o pow.3150 m2 w bardzo kameralnej okolicy, wśród elitarnego sąsiedztwa. W okolicy dużo zieleni, las, dojazd drogą a...

  • Dom Milanówek
    1 / 3
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom blisko centrum Milanówka. Idealny na instytucję, działalność biurową, przedszkole.... Powierzchnia 200 m kw, 5 pomieszczeń, łazienka, WC. Podjazd wykostkowany z mi...

  • Lokal użytkowy Milanówek
    Lokal użytkowy Milanówek

    Milanówek

    • 3 500 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Lokal o pow. 125m2 położony na pierwszym piętrze w budynku 1-piętrowym zlokalizowanym przy głównej ulicy w Milanówku. Lokal w trakcie wykańczania, istnieje w...

  • LOKAL PRZY PKP MILANÓWEK

    Milanówek

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal usługowo - handlowym w budynku w technologii murowanej usytuowanym przy dworcu PKP MILANÓWEKLokalizacja jedna z najlepszych w północnym Milanówku.Wejście do lok...

  • Działka budowlana Milanówek
    1 / 11
    Działka budowlana Milanówek

    Milanówek

    • 420 000 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MJ Nieruchomości prezentuje: Urokliwa działka w cichej części Milanówka. Działka o powierzchni 992 m2 w sąsiedztwie wille oraz domy jednorodzinne. Wymiary działki 25 x 40. Na dz...

  • Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2
    1 / 7
    Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2

    Milanówek

    • 3 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAM, WYDZIERŻAWIĘ, WYNAJMĘ, PRZYSTĄPIĘ DO WSPÓŁPRACY. Działka ma powierzchnię ok. 12 tys. m2 ( 1,2 ha ) w Milanówku ul. Królewska 3 – przedłużenie Al. Jerozolimskich z Warsz...

  • wynajmę lokal uzytkowy 300m2 z witryną na sklep hurownię int
    1 / 7
    wynajmę lokal uzytkowy 300m2 z witryną na sklep hurownię int

    Milanówek

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę lokal wielkości 300 m2 na piętrze w bardzo dobrej lokalizacji wysokości 3.5m,Lokal ogrzewany gazem,na podłodze płytki,łazienka witryna ,drzwi wejsciowe na paletę,okazyjna c...