• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczytna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

(50)
  • Mieszkanie w centrum miasta
    1 / 10
    Mieszkanie w centrum miasta

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 690 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chciałabym zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok.40m położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Bałtyckiej - w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość składa s...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 465 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki ul. Warszawska

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Warszawska

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie (blisko dworca PKP oraz WKD) o powierzchni 33,30 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z 2021 r. zlokalizowanym przy ulicy W...

  • Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje
    Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje

    Grodzisk Mazowiecki

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe 3 pokoje z garażem w cenie i niskim czynszem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m², położone na wysokim parterze w budynku z cegły po termomod...

  • Bezczynszowe | Ogród I 2 miejsca parkingowe

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 889 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,19 m², położone w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja, w kameralnym budynku z 2020 roku, składającym się z zaled...

  • 84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa
    1 / 8
    84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    квартира має окремий земельний та іпотечний реєстр samodzielne bezczynszowe mieszkanie na parterze domu 2 mieszkaniowego (własna księga wieczysta, własne media i wejście tak do mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 999 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Roz...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego ,osiedle XX-lecia.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi,widnej kuchni,łaz...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 550 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,7 m2 zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Kopernika. Mieszkanie położone na szóstym piętrze (winda)w bloku VI...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 7
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow 48 m2 położone w Grodzisku Maz. na osiedlu Kopernika. Składa się z salonu z wyjściem na dużą loggię, sypialni, wid...

  • Mieszkanie ok.110 m2 - 4 pok. z kuchnią + miejsce parkingowe
    Mieszkanie ok.110 m2 - 4 pok. z kuchnią + miejsce parkingowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjny apartament w wyższym standardzie do wprowadzenia o pow.ok.110m2 - 4 pokoje,kuchnia,łazienka - I piętro - cena 4000zł.m-c.+opłaty licznikowe. Miejsca parkingowe. Media: w...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 525 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 na osiedlu Bairda. Mieszkanie składa się z: - salonu - pokój - pokój - łazienki - oddzielnej kuchni - przedpokoju - dużej loggi W pokojach...

  • Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce
    Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA ! Atrakcyjny apartament w wyższym standardzie do wprowadzenia o pow. ok.85 m2 Lokal , 3 pokoje ,kuchnia, łazienka , hall. Lokal usytuowany jest na parterze/wyście...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki os. Szczęsne
    1 / 7
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki os. Szczęsne

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Grodzisk Mazowiecki piękne obszerne mieszkanie w przedwojennym domu - na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 na piętrze , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienk...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Apartament z klimatyzacją
    1 / 9
    Apartament z klimatyzacją

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 540 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości