• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nadarzyn

(50)
  • Teren inwestycyjny UZ NADARZYN SuPeR oferta!

    Nadarzyn

    • 2 573 480 zł cena
    • 18 382 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren lasu, w środkowej części teren usług zdrowia z zielenią urządzoną Działka jest idealnym miejscem na realizacje kompleksu opieki nad osobami starszymi oraz miejscem na realiza...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Dostęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • atrakcyjna działka w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 650 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.Pełna infrastruktura i media w okolicy malowniczych lasów. Idealna lokalizacja.Zaledwie 20 min. do centrum...

  • Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!
    1 / 16
    Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!

    Nadarzyn

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w Nadarzynie. Nowoczesne i komfortowe biura ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Bardzo atrakcyjna cena najmu. Budynek klimatyzowany. Zabezpieczone wejśc...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie
    1 / 11
    Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 4 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny segment z ogrodem w spokojnej części Nadarzyna Na sprzedaż komfortowa połowa bliźniaka położona w cichej i kameralnej części Nadarzyn, przy ul. Jaworowej. Nieruchomość...

  • Dom Nadarzyn
    1 / 3
    Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 240 m2 pow. użytkowej , na działce 1000 m2 z wymurowanym basenem, zbudowany z cegły - parter oraz w technologii kanadyjskiej - poddasze; na parterze hol 25 m2, garaż z...

  • Też pokoje Nadarzyn ogródek
    1 / 12
    Też pokoje Nadarzyn ogródek

    Nadarzyn

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Nadarzynie z własnym ogródkiem. Teren monitorowany Parking pod budynkiem Teren zamkniety

  • Dom Nadarzyn,
    1 / 15
    Dom Nadarzyn,

    Nadarzyn

    • 1 480 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie...

  • Urokliwa działka inwestycyjna przy lesie

    Nadarzyn

    • 4 200 000 zł cena
    • 17 600 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka, teren objęty MPZP. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona M1 z możliwością prowadzenia mało uciążliwych usług. Teren WOCHK (Warszawski Obszar Chronione...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Super działka usługowo-budowlana Nadarzyn! Invest

    Nadarzyn

    • 1 801 800 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe miejsce, idealne zwłaszcza dla usług. Dobra inwestycja.Punkt o dużym natężeniu ruchu w bardzo prężnie rozwijającej się okolicy. Po sąsiedzku osiedla nowych domów jednorod...

  • atrakcyjna działka w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 650 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Teren inwestycyjny UZ NADARZYN SuPeR oferta!

    Nadarzyn

    • 2 573 480 zł cena
    • 18 382 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 790 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Distęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...