• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Warszawa

(311)
  • Warszawa/Dolina Służewiecka/Komfortowy dom 340m2. Kameralna okolica.
    Warszawa/Dolina Służewiecka/Komfortowy dom 340m2. Kameralna okoli...

    Warszawa

    • 2 959 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 10 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w doskonałej lokalizacji na pograniczu Mokotowa z Ursynowem przy ul. Chłapowskiego. Dom o pow. całkowitej 340m2 znajdu...

  • Parterowy dom z poddaszem użytkowym i ogrodem!
    Parterowy dom z poddaszem użytkowym i ogrodem!

    Warszawa

    • 2 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 13 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m²  Twój dom w mieście, blisko natury Ten przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Biał...

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Kazimierza Szałasa

    Warszawa » Białołęka » ul. Szałasa

    • 1 850 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Biał...

  • Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %
    1 / 16
    Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 909 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński
    Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński

    Warszawa

    • 3 678 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 16 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego....

  • WYNAJMĘ Dom w zabudowie bliźniaczej - BEZPOŚREDNIO
    1 / 16
    WYNAJMĘ Dom w zabudowie bliźniaczej - BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 8 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np. na biuro, łazienka z prysznic...

  • Dom 7 pokoi, 2 ms postojowe, garaż, ogród, dla rodziny/biura
    1 / 16
    Dom 7 pokoi, 2 ms postojowe, garaż, ogród, dla rodziny/biura

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia przestronny, 2-kondygnacyjny dom 228 m² położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie w 2022 roku. Idealna propozycja zarów...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Ostródzka

    Warszawa » Białołęka » ul. Ostródzka

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom wolnostojący na przestronnej działce o pow. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceUkład pomieszczeńW skład domu wchodzą:- 3 pokoje,- kuchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 268 153 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 94m2 w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer rejon Aleksandrów. Segment idealny dla rodziny z dziećmi lub pary. PARTER: salon z kuchnią,...

  • Prestigious Location&Neighberhood&Modern House
    1 / 16
    Prestigious Location&Neighberhood&Modern House

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na Wilanowie. Powierzchnia każdej części domu wynosi 360m. Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klient...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o pow.228m2+ ogród pow. 450m2, w budynku garaż dwustanowiskowy ok 40m2 + pomieszczenie 25m2.Wysokość pomieszczeń (3,2 m) . Na parterze znajdu...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa rynek pierwotny ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segmenty o pow. 114m2 + ogródki ok 200m2.Nowa inwestycja usytuowana w warszawskim Wawrze. Dogodna lokalizacja  sprawia, że dojazd do kluczowych tras dojazdowych m.in. d...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie
    1 / 12
    Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 19 950 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Saska Kępa** Nowoczesne wnętrze*Prestiżowa okolica** Do wynajęcia nowocześnie wykończony segment na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Rozkład domu o pow. 280 m2: PARTER *...

  • Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM
    1 / 9
    Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 128 m2 (powierzchnia użytkowa 79 m2) do generalnego remontu, położony na działce 790 m2. W najbliższej okolicy pełna infrastrukt...

  • DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy
    DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Działka 400m2 z domem do generalnego remontu
    1 / 15
    Działka 400m2 z domem do generalnego remontu

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu lub wyburzenia na Warszawskiej Białołęce - Henrykowie przy Ulicy Wiklinowej. Sąsiedztwo stanowią budynki jednorodzinne w zabudo...

  • Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość
    1 / 15
    Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony jest w prestiżowej dzielnicy Radość, słynącej z pięknych domów, starodrzewia i otaczających ją lasów, a jego wyjątkowy charakter podkreśla bliskość natury — malownicza...

  • Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska
    Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej.  Do...