• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Braniewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Otwock

(28)
  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 8
    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Otwock

    • 545 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 46,9 m² znajdujące się na 4. piętrze bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Dodatkowo posiadasz balkon, pi...

  • 0%, gotowe mieszkanie deweloperskie w Otwocku

    Otwock » ul. Ługi

    • 558 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania. Mieszkanie wróciło do sprzedaży !!! Budynek B - LOKAL nr A40, loggia: 6,80 m2, Do mieszkania można dokupić garaż nr 62 (34.000) i na...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Otwocku
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Otwocku

    Otwock

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w Otwocku, 5 minut od stacji PKP. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2025. 2100z...

  • Okazja | 2 Pokoje + Kuchnia | Piwnica | PKP

    Otwock » ul. Andriollego

    • 419 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 Pokoje (38,1 m²) z loggią i piwnicą.Znajdujące się w centrum Otwocka, 200 m od Parku Miejskiego (Tężnia), 850 m od PKP Otwock.Spółdzielczo własnościowe z...

  • Kawalerka | Os. 1000–lecia | KW | Piwnica | PKP

    Otwock

    • 399 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronna Kawalerka o powierzchni 30 m² z piwnicą 3,5 m²,Znajdująca się na Osiedlu 1000-lecia w centrum Otwocka, 400 m do PKP Otwock.Spółdzielczo własnościowe z KWMo...

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Otwock » ul. Kraszewskiego

    • 3 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem trzypokojowa mieszkanie o powierzchni wynoszącej 72 mkw położone przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 41 mkw zlokalizowane na 3. piętrze budynku mieszkalnego wzniesionego w 2024 roku położonego przy ulicy Ługi 53B...

  • Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem
    1 / 4
    Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem

    Otwock

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku, przy ul. Hallera 7B. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, niskiego bloku, w spokojnej i cichej okolicy. Idealne d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje wysoki standard I piętro Otwock
    1 / 12
    2 pokoje wysoki standard I piętro Otwock

    Otwock

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na 1 piętrze w pełni wyposażone i umeblowane , gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie po remoncie, wymienione okna i instalacje. W otwartej kuchni z oknem nowoczesne meble w...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 698 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i całkiem nowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Ługi 53B w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie wykończone w wysok...

  • Mieszkanie Otwock ul. Karczewska

    Otwock » ul. Karczewska

    • 525 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu...

  • 1 / 2
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje w Otwocku

    Otwock

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w Otwocku, 5 minut od stacji PKP. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2025. 2400...

  • Mieszkanie 45 m2 osiedle Filipowicza do wynajęcia
    1 / 8
    Mieszkanie 45 m2 osiedle Filipowicza do wynajęcia

    Otwock

    • 2 550 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Mieszkanie na osiedlu „Kmicica” przy ul. Filipowicza w Otwocku, mieszkanie częściowo umeblowane, wysoki parter, 2 pokoje, balkon, widna łazienka, oddzielne...

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Poniatowskiego

    Otwock » ul. Poniatowskiego

    • 530 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowski...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock » ul. Stefana Batorego

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2
    1 / 14
    OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2

    Otwock

    • 995 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Otwock

    • 1 037 900 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Otwock, 3 pokoje do remontu, dwustronne
    1 / 17
    Otwock, 3 pokoje do remontu, dwustronne

    Otwock

    • 575 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 2 pokoje z balkonem, blisko lasu
    1 / 13
    Słoneczne 2 pokoje z balkonem, blisko lasu

    Otwock

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości