• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zielonka

(37)
  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 519 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 400 metrów. Powierzchnia hali produkcyjnej to ponad 400 m2 - lakiernia z dolnym wyciągiem i nagrzewnicą -suszarnia - pomieszczenie biurowe - kuchnia i...

  • Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.
    Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.

    Zielonka

    • 145 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 1 791 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2. Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt u...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 15 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - usługowa około 450 metrów. Powierzchnia pod usługi, magazynowe lub inne. Strefa sucha i mokra . Oświetlenie . Pomieszczenia świetnie wyizolowane...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomieszczenia przeznaczone pod handel ,usługi ,magazyn ,biura ,produkcja nie uciążliwa. Powierzchnia od 100 do 1000m2 na obiekcie. Wygodny wjazd szeroka brama 8m dla Ti...

  • ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejsce
    1 / 5
    ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejs...

    Zielonka

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w...

  • Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże
    1 / 13
    Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże

    Zielonka

    • 5 700 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monit...

  • Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokalizacja
    1 / 5
    Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokaliza...

    Zielonka

    • 796 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w...

  • Dom Zielonka ul. Saperów

    Zielonka » ul. Saperów

    • 1 699 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 10 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zielonka, Saperów
    Dom Zielonka, Saperów

    Zielonka

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy
    1 / 10
    Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy

    Zielonka

    • 1 890 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Zielonce. Nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziny lub firmy poszukującej komfortowego i przestronnego mie...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonka/War...

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyń...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk
    1 / 6
    Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego...

  • Mieszkanie 43m2, Zielonka
    1 / 9
    Mieszkanie 43m2, Zielonka

    Zielonka

    • 418 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce. Lokal na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien wschód - zachód Na powierzchnię mieszkania składa się: - wid...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia zakład produkcyjny o powierzchni 260m (może funkcjonować jako magazyn). Zakład składa się z dwóch kondygnacji : - parter: hala produkcyjna, - piętro: 4 pomie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Wynajme 3pokojowe mieszkanie 60m2 Zielonka ul.Wolnosci2 balkon,pi...

    Zielonka

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme trzy pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu przy ulicy Wolności 2 w Zielonce. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropietrowym bloku i posiada duzy balkon . Składa się z...

  • Dom w stylu dworku polskiego z ogrodem i garażem
    1 / 16
    Dom w stylu dworku polskiego z ogrodem i garażem

    Zielonka

    • 4 900 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 20 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Zielonce z 1994 roku wraz z umeblowaniem urządzony w stylu klasycznym. W części mieszkalnej dwie sypialnie, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, ł...

  • Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa
    1 / 15
    Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa

    Zielonka

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja Zielonka Bankowa pow wołomiński Dom wolnostojący z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz garaż i pomieszczenia gospodarcze ok 100m2 na działce 550m powierzchnia domu ok 20...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zielonka

    • 1 300 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonka

    • 715 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości