• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Brwinów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łomianki

(74)
  • Dom Łomianki, Brzegowa
    Dom Łomianki, Brzegowa

    Łomianki

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzin...

  • Dom Łomianki rynek pierwotny ul. Brzegowa

    Łomianki » ul. Brzegowa

    • 995 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Łomianki, Centralne
    Dom Łomianki, Centralne

    Łomianki

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSTATNI SEGMENT SKRAJNY ŁOMIANKI CENTRALNE IDEALNA LOKALIZACJA -  PEŁNA INFRASTRUKTURA I ZIELEŃ METRO MŁOCINY - 10 MIN. BEZ PROWIZJI i PCC Segment skrajny, ogrodzona posesja z wł...

  • Dom Łomianki ul. Modrzewiowa

    Łomianki » ul. Modrzewiowa

    • 2 350 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 8 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w zielonych Łomiankach | duża zalesiona działka | potencjał inwestycyjny |Łomianki, ul. ModrzewiowaCena: 2 350 000 złNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,...

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 085 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m². Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkł...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Skrzetuskiego
    wolnostojący Łomianki, ul. Skrzetuskiego

    Łomianki

    • 1 095 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy z duszą w sercu Łomianek idealny dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 127 m², położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 712 m²...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana
    wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana

    Łomianki

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 90 m² z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek w bezpośred...

  • Centrum dom 240 m2 Idealna Lokalizacja!
    Centrum dom 240 m2 Idealna Lokalizacja!

    Łomianki

    • 2 100 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 8 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy bliźniak 240 m² - serce Łomianek, ul. Kusocińskiego. Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 240 m², trzy kondygnacje, plus część gospodarcza i garaż. Położony w samym centr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • gabinety beauty, stanowiska fryzjerskie na wynajem
    1 / 4
    gabinety beauty, stanowiska fryzjerskie na wynajem

    Łomianki

    • 1 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta najmu powierzchni usługowej Łomianki – przestrzeń dla branży beauty Do wynajęcia odnowiona powierzchnia usługowa na piętrze budynku przy ul. Warszawskiej w Łomiankach, idea...

  • Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem
    Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem

    Łomianki

    • 1 225 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry ! Posiadam do sprzedania wolnostojący dom z samodzielną działką w Łomiankach/Dziekanów leśny. Dom sprzedaje bezpośrednio bez podatku i bez żadnej prowizji. Stan dewelop...

  • Piękna działka w Dąbrowie Leśnej z pozwoleniem

    Łomianki

    • 1 999 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 1 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w willowej części Dąbrowy Leśnej ze starodrzewem. Nieruchomość położona jest w bliskim sąsiedztwie Warszawy oraz infrastruktury a jednocześnie w cichym i cudownym m...

  • Dom ,oddzielny garaż, duża działka 1111m2 szkoła .

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • Teren inwestycyjny - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 2 231 000 zł cena
    • 1 829 m2 powierzchnia
    • 1 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 1829 m², położony w jed...

  • Działka budowlana - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 1 148 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 820 m² (ok. 23,50m x 35m), położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łomianek – przy ul. Agawy. Działka numer 526...

  • Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska
    1 / 16
    Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska

    Łomianki

    • 13 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6/7 -pokojowy dom o pow. ok. 150 m2 zlokalizowany przy ul. Warszawskiej w Łomiankach. Dom trzykondygnacyjny, z przeznaczeniem na działalność biurową lub usłu...

  • Lokal użytkowy Łomianki
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łomianki

    Łomianki

    • 12 300 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończe...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Łomiankach
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe w Łomiankach

    Łomianki

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuę w centrum Łomianek samodzielne mieszkanie 2 pokojowe, AGD, ogrzewanie w cenie czynszu, 20 min do stacji metro Młociny. Do czynszu dochodzi kaucja i opłaty licznikowe(prąd,...

  • Dom z basenem w Łomiankach, 5 pokoi, działka 799m2
    1 / 16
    Dom z basenem w Łomiankach, 5 pokoi, działka 799m2

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z basenem na sprzedaż – Łomianki, ul. Dolna Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny z basenem i sauną, położony w spokojnej i prestiżowej części Łomianek przy ul. Dolnej. Nie...

  • 25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki
    1 / 6
    25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki

    Łomianki

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli poszukujesz niewielkiego lokalu biurowego w centrum Łomianek to jest to idealna oferta. -doskonała lokalizacja w centrum Łomianek -usytuowanie biura w zacisznej części budyn...

  • Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie
    1 / 12
    Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie i przygotowany do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o...