• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łomianki

(74)
  • Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia
    1 / 6
    Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia

    Łomianki

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn 60m2 w Łomiankach . Przeznaczenie TYLKO I WYŁĄCZNIE NA CELE MAGAZYNOWE cena 3.800tys.zł. za miesiąc. Bardzo dobra lokalizacja. Alarm tel. [tel]. z braku czasu...

  • Blisko szkoły ,dom, oddzielny garaż,duża działka .

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • 3-Magazyny samodzielne razem lub osobno+ Dom na firmę
    1 / 15
    3-Magazyny samodzielne razem lub osobno+ Dom na firmę

    Łomianki

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry ! Posiadam do wynajęcia 3 - samodzielne lokale lub można je połączyć w całość + dom obok magazynów z parkingiem na 8 aut ,który chcę wynająć porządnej i uczciwej firmi...

  • Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali
    1 / 9
    Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali

    Łomianki

    • 6 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry ! Posiadam do wynajęcia dom pod działalność gospodarczą w bardzo dobrej lokalizacji Łomianek z parkingiem na 7 aut działka narożna . Wynajmę tylko uczciwej i porządnej...

  • Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości
    1 / 4
    Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości

    Łomianki

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam ! Posiadam do wynajęcia ładny magazyny w Łomiankach w bardzo dobrej lokalizacji Instalacja Alarmowa Do wynajęcia typ Garażowy. Cena 3.600tys. zł czynsz za miesiąc tel. 60...

  • Dom Łomianki ul. Baczyńskiego

    Łomianki » ul. Baczyńskiego

    • 1 520 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej, cichej części Łomianek . To idealny wybór dla osób ceniących przestrzeń i bliskość natury zaledwie 15 m...

  • Mieszkanie Łomianki ul. Baczyńskiego

    Łomianki » ul. Baczyńskiego

    • 1 520 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej, cichej części Łomianek . To idealny wybór dla osób ceniących przestrzeń i bliskość natury zaledwie 15 mi...

  • Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł
    1 / 15
    Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł

    Łomianki

    • 1 325 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam ! Posiadamy do sprzedaży nowe gotowe już po odbiorze domy w Łomiankach -Dąbrowie, Dziekanów Leśny. W naszej ofercie również został ostatni w sprzedaży dom wolnostojący-zapyta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz
    1 / 11
    Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz

    Łomianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry ! Sprzedam bezpośrednio (AGENCJI NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJEMY ) Posiadam do sprzedania nowe domy segmenty -segmenty skrajne nowoczesny w prestiżowej miejscowości Łomianki-...

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 680 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m² + garaż 15,5m²).CENA: 1 680 000 złDom:Nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona w...

  • Duża działka,dom,ogród,Centrum Łomianek,przystanek

    Łomianki » ul. Warszawska

    • 2 800 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolno stojący o pow. 222 m 2 , na dużej działce pow. ok 1500 m 2 , w doskonałej lokalizacji pod względem dojazdu i dostępu do infrastruktury miejskiej .Jedna z...

  • Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinosu
    1 / 8
    Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinosu

    Łomianki

    • 517 575 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zapraszamy do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży działek 79/14 oraz 79/13, obie...

  • Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne
    Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne

    Łomianki

    • 1 450 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • GOTOWY_DOM_5 POKOI_ DUŻY GARAŻ_ŁOMIANKI CENTRUM
    GOTOWY_DOM_5 POKOI_ DUŻY GARAŻ_ŁOMIANKI CENTRUM

    Łomianki

    • 1 300 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowy Bliźniak_Wszystkie Media_Łomianki Dziekanów
    Nowy Bliźniak_Wszystkie Media_Łomianki Dziekanów

    Łomianki

    • 995 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 505 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • ▶ 5 pokoi, 3 poziomowy segment, Ogród i garaż
    ▶ 5 pokoi, 3 poziomowy segment, Ogród i garaż

    Łomianki

    • 1 350 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy Bliźniak_wszystkie media_Łomianki Dąbrowa
    Gotowy Bliźniak_wszystkie media_Łomianki Dąbrowa

    Łomianki

    • 1 199 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 7 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Łomianki

    • 1 389 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Wolnostojący Dom_ Garaż_Media_ Łomianki Dziekanów
    1 / 16
    Wolnostojący Dom_ Garaż_Media_ Łomianki Dziekanów

    Łomianki

    • 1 150 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości