• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(3 567)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 6 048 € cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.268,80 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], ma...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 8 973 € cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa -Do podnajmu: lokal biurowy o pow.398,80 m2 na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], ma...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 9 034 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.401,55 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], m...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 22 882 € cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1017 m2 na 7 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], ma...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 11 982 € cena
    • 532 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.532,55 m2 na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 18 877 € cena
    • 839 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 839 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 36 278 € cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.838,60 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], ma...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Warszawa

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 15 990 € cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1066 m2 na Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Lotnisko

    Warszawa » Włochy » os. Lotnisko

    • 6 400 € cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: atrakcyjny lokal biurowy o pow.640 m2 na 2 piętrze w ekologicznym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie, na warszawskich Włochach, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 18 125 € cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1250 m2 na Mokotowie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Zielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Zielna

    • 18 095 € cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 770m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 3 500 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 4 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 14 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 483 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 4 000 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 5 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 2 950 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 8 500 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 6 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Sokołowska

    Warszawa » Wola » ul. Sokołowska

    • 1 350 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 13,50 m2 na parterze w okolicach ul. Sokołowskiej, na warszawskiej Woli poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż