• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(3 567)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 4 200 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 2 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 2 116 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita, poleca Property Office (tel. [t...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 782 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w OKOLICACH ul. ks. Ziemowita, poleca Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 3 500 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 15 600 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 8 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 9 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 7 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 558 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 4 200 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 3 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 7 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 11 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 7 800 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 5 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 5 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 7 800 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 3

• 6 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 5 500 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 3 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 1 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 1 206 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19 m2 na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...