• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Ostrołęka

(12)
  • Nieruchomość usługowa z biurami i magazynem
    Nieruchomość usługowa z biurami i magazynem

    Ostrołęka

    • 3 500 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 22 876 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy z magazynem, zlokalizowany przy ulicy Rumiankowej w Ostrołęce, na działce o powierzchni 4561 m2 o przeznaczeniu usługowym. Nieruchomość stanowi...

  • Nowa Starówka: lokal usługowy na parterze
    Nowa Starówka: lokal usługowy na parterze

    Ostrołęka

    • 448 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: lokal usługowy 37,90 m² w prestiżowej inwestycji Nowa Starówka Oferuję atrakcyjny lokal usługowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy w inwestycji Nowa Star...

  • Atrakcyjny lokal w świetnej lokalizacji - ul. Głowackiego
    1 / 3
    Atrakcyjny lokal w świetnej lokalizacji - ul. Głowackiego

    Ostrołęka

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy - świetna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 30 m², położony na początku ulicy B. Głowackiego, w dobrze widocznej i łatwo...

  • Lokal pod biuro lub usługi
    1 / 7
    Lokal pod biuro lub usługi

    Ostrołęka

    • 6 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal posiada 1 duży pokój i 4 mniejsze toaletę i aneks kuchenny. Na życzenie klienta możemy zabrać aneks i wstawić meble pod recepcję Lokal znajduje się przy głównej drodze przy u...

  • 1 / 2
    Lokal Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia garaż o powierzchni 30 m2 przy ulicy Elektrycznej. Wynajem na czas określony 1 rok, z możliwością przedłużenia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Cena 350...

  • Magazyn 1042 m² przy obwodnicy miasta
    1 / 6
    Magazyn 1042 m² przy obwodnicy miasta

    Ostrołęka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 1 152 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż magazyn w przemysłowej części miasta o pow. 1042 m² na działce 3880 m² przy obwodnicy miasta ul. Bohaterów Westerplatte 8 w Ostrołęce. Bardzo dobra lokalizacja, blisko...

  • Kamienica w Ostrołęce – idealna lokalizacja na działalność!
    1 / 10
    Kamienica w Ostrołęce – idealna lokalizacja na działalność!

    Ostrołęka

    • 1 740 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kamienica o łącznej powierzchni 261 m² położona w doskonałej lokalizacji w Ostrołęce. Budynek z 2009 roku, wyposażony we wszystkie niezbędne media z sieci miejskich, id...

  • Lokal w centrum OSTROŁĘKI
    Lokal w centrum OSTROŁĘKI

    Ostrołęka

    • 4 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na parterze o pow. 150m2 w nowo wybudowanym budynku przy ul.Hallera 29a. Wszystkie media. Możliwość własnej aranżacji.Tel. [tel].

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Ostrołęka ul. Władysława Reymonta

    Ostrołęka » ul. Reymonta

    • 560 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis: Lokalizacja: Adres : ul. Władysława Reymonta 11, Ostrołęka, Województwo Mazowieckie Budynek : Nowoczesny budynek biurowo-usługowy Szczegóły Pomieszczeń: Met...

  • Lokal Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 1 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w Ostrołęce przy ul. Głowackiego. Lokal handlowo - usługowy : * powierzchnia 53m2, funkcjonalne rozplanowane powierzchni, * gotowy do prowadzenia własnej dz...

  • Lokal Ostrołęka Pomian ul. Żniwna

    Ostrołęka » Pomian » ul. Żniwna

    • 3 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr