• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Ursynów

(169)
  • Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, KABATY, METRO

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembego

    • 820 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach, ul. Stefana Dembego. Lokal znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku pokrytym termoizolacją...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Zatorze

    Warszawa » Ursynów » ul. Zatorze

    • 1 914 € cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.132 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorze poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 870 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE !Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Central Park UrsynówAtuty nieruchomości:-przestronne i jasne mieszkanie-funkcjonalny układ pomieszczeń...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Edwarda Dembowskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie tuż obok Metra StokłosyNAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- 200 metrów od wejścia do Metra Stokłosy-  3 ustawn...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Nugat

    Warszawa » Ursynów » ul. Nugat

    • 899 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ATRAKCYJNE Przestronne (DWA TARASY )Mieszkanie na Ursynowie STARY IMIELIN -Blisko Metra !! Do sprzedania mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu.2 pokoje -46 m2 w Warszawie dz...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Melchiora Wańkowicza

    Warszawa » Ursynów » ul. Wańkowicza

    • 940 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 16 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z windą w świetnej lokalizacji-  100 m od metra Kabaty. Nieruchomość  z balkonem, miejscem postojowym w garażu pod...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 159 512 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 2 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 474 981 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 16 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 4 pokojowe, położone na 1 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 241 218 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 3 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 935 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie - Central Park UrsynówHOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,89 m², położone na 6 piętrze nowoczesneg...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE! FUNKCJONALNE MIESZKANIE NA URSYNOWIE - BLISKO METRA NATOLINAtuty nieruchomości:- funkcjonalny rozkład pomieszczeń - słoneczny salon z wyjś...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Romualda Mielczarskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Mielczarskiego

    • 1 989 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 17 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękny apartament | 110,50 m² | Kabaty, Ursynów, Warszawa | 0% prowizjiNa sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m², położony na pierwszym piętrz...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Stokłosy ul. Al. Komisji Edukacji Na...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 940 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż mieszkania 50,31 m2, 2 pokoje w tym salon 17,5 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 11,5 m2, osobna widna kuchnia 8,5 m2, łazienka z WC 4,5 m2, oraz przedpokój 9 m2 zabudowa...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 907 600 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 20 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że ak...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 355 580 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 282 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 964 110 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 230 174 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 21 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 427 800 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 173 744 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro