• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Ursynów

(169)
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Jerzego Zaruby

    Warszawa » Ursynów » ul. Zaruby

    • 850 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawsk...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 8 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 4 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Filipiny Płaskowickiej

    Warszawa » Ursynów » ul. Płaskowickiej

    • 22 000 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow 447 m2 na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Płaskowickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 52 200 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 5 220 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 190 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne w budynku biurowym blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Filipiny Płaskowickiej

    Warszawa » Ursynów » ul. Płaskowickiej

    • 22 920 zł cena
    • 573 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowo- serwisowy o pow. 602 m2 na parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Płaskowickiej. pole...

  • Dom Warszawa Ursynów ul. Zygmunta Pawlaczyka

    Warszawa » Ursynów » ul. Pawlaczyka

    • 2 900 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 11 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem  położona na zamkniętym osiedlu p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Zamiany

    Warszawa » Ursynów » ul. Zamiany

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą.Nieruch...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 4 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 50 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań do 5 osób w budynku użytkowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 150 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Pachnąca

    Warszawa » Ursynów » ul. Pachnąca

    • 3 950 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77 m2. Usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2003 roku na warszawskim Ursynowie, niedaleko stacji metra Nato...

  • 1 / 3
    Zielony Ursynów - działka 1227 mkw

    Warszawa » Ursynów

    • 1 067 490 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na warszawskim Zielonym Ursynowie. Powierzchnia działki to 1227 m2.Działka kształt kwadrat.Woda na działce, media: gaz, prąd w drodze, kanalizacja w...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 229 € cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na Ursynowie - Pyry Leśne - możliwość zbudowania kilku segmentów lub niskich domów. Zgodnie z MPZP - dla Gminy Ursynów. Teren uzbrojony w media, ga...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pyry ul. Kajakowa

    Warszawa » Ursynów » ul. Kajakowa

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 328 € cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,96 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 328 € cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,94 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 75 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 8 osób w budynku użytkowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...