• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamienica
  • Wałbrzych
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Ursynów

(169)
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 4 575 € cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 4 361 € cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.286 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 31 369 € cena
    • 2 057 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2057 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 991 € cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 65 m2 na 3 piętrze w biurowcu na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 4 117 € cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.270 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 686 € cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.120 m2 na parterze biurowca na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWI...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 7 152 € cena
    • 469 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 469 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 7 060 € cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.463m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 8 921 € cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.585 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 9 531 € cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 3 980 € cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 261 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 8 707 € cena
    • 571 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 19 245 € cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1262m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 2 135 € cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 140 m2 na parterze w biurowcu na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 10 171 € cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 667 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 4 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o pow.53 m, Warszawa Ursynów - blisko metro Natolin. Parter, rok budowy 2003. Składa się z: - sala sprzedaży (otwarta przestrzeń), - zaplecze, - łazienka...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 6 776 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.401 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Natolin ul. Pileckiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Pileckiego

    • 890 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    .....Na cichym zielonym osiedlu Ursynowa nieopodal Górze Trzech Szczytów/Górka Kazurka! Stacja Metra Natolin Prezentujemy rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 60,63m2. z widną ku...