• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Malnia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brwinów

(60)
  • Inwestycyjno-budowlana przy 719 Brwinów WZ

    Brwinów » ul. Engeströma

    • 4 682 330 zł cena
    • 11 854 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/budowlana. Trzeba wystąpić o warunki zabudowy.Działka znajduje się przy trasie 719 łączącej Pruszków z Grodziskiem Mazowieckim. Bezpośredni zjazd z trasy.Bardz...

  • 2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.
    1 / 2
    2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.

    Brwinów

    • 539 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na kameralnym osiedlu Sochacze...

  • Nowa Inwestycja w Brwinowie
    1 / 15
    Nowa Inwestycja w Brwinowie

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA! NOWA INWESTYCJA w Brwinowie. Oferta dotyczy sprzedaży POŁÓWKI DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM PLUS na działce budowlanej o powierzchni 524 m2....

  • 2 pokoje 50 m² | Parter I Balkon

    Brwinów » ul. Listopada

    • 560 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu z wyjściem na b...

  • Działka Brwinów
    1 / 5
    Działka Brwinów

    Brwinów

    • 31 800 000 zł cena
    • 127 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 127 200 m2 zlokalizowana w gminie Brwinów. Działka w kształcie trapezu, częściowo ogrodzona. Przybliżone wymiary: 225 x 630 x 290 x 470 . Dojazd d...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 9
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 7 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 160 m2 zlokalizowany w Brwinowie . W promieniu 1 km stacja kolejowa i galeria Podkowa. Dobry dojazd do trasy S8 Budynek z 1989 roku. Ter...

  • Działka Brwinów, Pszczelińska
    1 / 3
    Działka Brwinów, Pszczelińska

    Brwinów

    • 450 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m 2 , zlokalizowana w Brwinowie przy ul. Pszczelińskiej. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Stacja kolejowa w odległości 1,6 km...

  • Inwestycyjno-budowlana przy 719 Brwinów WZ

    Brwinów » ul. Engeströma

    • 4 682 330 zł cena
    • 11 854 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja. Lokal z oty...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na 1 piętrze w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Brak tynków. Lokal godny polecenia. Cena najmu - 5 000...

  • Mieszkanie Brwinów
    1 / 8
    Mieszkanie Brwinów

    Brwinów

    • 160 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA. BIURO NIERUCHOMOŚCI OKAZJA PREZENTUJE: Do sprzedania mieszkanie po remoncie, w kamienicy bez-czynszowej w centrum Brwinowa. Tylko 250 metrów do...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 5
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 3 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w piwnicy w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Brak tynków. Lokal godny polecenia. Cena najmu - 3 000 zł...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 1 850 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 4 205 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    4-kondygnacyjny lokal usługowo-handlowy w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja. Lokal z otynkowanymi...

  • Komfortowe 3 pokoje | gotowe do wprowadzenia

    Brwinów » ul. Kraszewskiego

    • 620 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m², położone przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunika...

  • Pomoc finansowa!

    Brwinów

    • 798 zł cena
    • 98 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    josuuer055
    développeur

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ KLIMATYCZNY DOM W CENTRUM Brwinowa ⭐⭐⭐⭐⭐

    Brwinów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni zabudowy 83 m², położony na działce o powierzchni 1014 m². Opis nieruchomości:Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z pełnej cegły. •...

  • Działka narożna o pow. 1580m2 przy drodze gminnej

    Brwinów

    • 850 000 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 1580m2. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona różnego gatunku drzewami.Dobre usytuowanie działki względem stron...

  • Inwestycyjno-budowlana przy 719 Brwinów WZ

    Brwinów » ul. Engeströma

    • 4 682 330 zł cena
    • 11 854 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka w bardzo dobrej lokalizacji.

    Brwinów » ul. Kępińska

    • 495 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa z wjazdem od drogi głównej nr. 719, trasa Pruszków- Żyrardów. Powierzchnia działki to 1591 m2. są to dwie działki 917m2 i 674m2, które sprzedawane są łą...

  • działka pod bliźniak 2-lokalowy Okazja! LUX

    Brwinów

    • 455 000 zł cena
    • 1 625 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY BLIŹNIACZEJ  Na sprzedaż działka budowlana z wjazdem od ulicy wewnętrznej.  Charakterystyka działki:  - Zgodn...