• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żagań
  • Malnia
  • Kłoda
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brwinów

(60)
  • Dom z 4 mieszkaniami z ładną działką

    Brwinów

    • 1 500 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Solidny dom usytuowany na słonecznej bardzo urokliwej działce.Dom idealnie nadaje się dla wielopokoleniowej rodziny lub połączenie usług z funkcją mieszkalną, lub stały wynajem jed...

  • Atrakcyjny teren pod różnego rodzaju inwestycje

    Brwinów

    • 3 300 000 zł cena
    • 28 523 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo atrakcyjny teren pod różnego rodzaju inwestycje.Składa się z 8 działek budowlanych o powierzchni całkowitej 8540 m2, parku i drogi dojazdowej. Istnieje możliwość podzielenia...

  • 1 / 4
    Brwinów – cisza i szybki dojazd do Warszawy

    Brwinów

    • 650 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Brwinowie, powierzchnia 950m2.Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, co zapewnia ciszę i prywatność, a jednocze...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Brwinów

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brwinów

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 150 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Brwinów

    • 980 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 320 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 6 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 2 150 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 485 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedaż | DWOREK z 1920 roku | Brwinów
    1 / 20
    Sprzedaż | DWOREK z 1920 roku | Brwinów

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 750 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 10 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 735 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Brwinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak 5 pokoi - dobry dojazd do Warszawy
    1 / 14
    Bliźniak 5 pokoi - dobry dojazd do Warszawy

    Brwinów

    • 1 100 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 485 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brwinów

    • 495 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brwinów

    • 390 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 778 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 530 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości