• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczytniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Milanówek

(11)
  • Kawalerka 30m² I Balkon I Piwnica

    Milanówek » ul. Dębowa

    • 400 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ustawna kawalerka 30 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Milanówek, ul. DębowaNa sprzedaż funkcjonalna i gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 30 m², położona w zielonej i s...

  • Mieszkanie Milanówek Milanówek, Królewska
    1 / 6
    Mieszkanie Milanówek Milanówek, Królewska

    Milanówek

    • 690 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 63,50 m2, zlokalizowane w Milanówku przy ul. Królewskiej. Doskonała lokalizacja: w najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktur...

  • Milanówek 56m2, 2-balkony, wysoki parter w bloku z 2003r.

    Milanówek

    • 738 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami, wysoki parter, blisko centrum, w cichej i spokojnej części Milanówka. Lokal znajduje się w 2-piętrowym bloku wybudowanym w 2003 ro...

  • Blisko kolej, kamienica, komórka lokatorska
    1 / 6
    Blisko kolej, kamienica, komórka lokatorska

    Milanówek

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 489 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 513 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 615 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Milanówek

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Milanówek

    • 462 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Milanówek

    • 490 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 699 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 880 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chrzanów Mały

    • 629 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brwinów

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chrzanów Mały

    • 615 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 530 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 698 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 848 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 800 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 848 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 759 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 590 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 698 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 859 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 530 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 729 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brwinów

    • 485 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 778 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brwinów

    • 390 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brwinów

    • 495 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 485 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brwinów

    • 735 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 485 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brwinów

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe 3 pokoje | gotowe do wprowadzenia

    Brwinów » ul. Kraszewskiego

    • 620 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m², położone przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunika...

  • Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce
    Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA ! Atrakcyjny apartament w wyższym standardzie do wprowadzenia o pow. ok.85 m2 Lokal , 3 pokoje ,kuchnia, łazienka , hall. Lokal usytuowany jest na parterze/wyście...

  • Mieszkanie Brwinów
    1 / 8
    Mieszkanie Brwinów

    Brwinów

    • 160 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA. BIURO NIERUCHOMOŚCI OKAZJA PREZENTUJE: Do sprzedania mieszkanie po remoncie, w kamienicy bez-czynszowej w centrum Brwinowa. Tylko 250 metrów do...

  • 2 pokoje 50 m² | Parter I Balkon

    Brwinów » ul. Listopada

    • 560 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu z wyjściem na b...

  • 2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.
    1 / 2
    2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.

    Brwinów

    • 539 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na kameralnym osiedlu Sochacze...