• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brwinów
  • Żagań
  • Malnia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek
    1 / 5
    Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek

    Jaktorów

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Budy Grzybek gmina Jaktorów. Działka o pow. 1000 m2 ma wymiary 31 x 32 m. Znajduje się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie...

  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    1 / 12
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • Mieszkanie Koszajec gm. Brwinów,
    Mieszkanie Koszajec gm. Brwinów,

    Koszajec

    • 369 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż na zasadach cesji umowy deweloperskiej:  Lokal mieszkalny (2 pokoje) o powierzchni 30,45m2 z przynależnym ogródkiem 22m2 oraz miejscem postoj...

  • Działka budowlana Wólka gm. Leszno, .
    1 / 3
    Działka budowlana Wólka gm. Leszno, .

    Wólka

    • 1 715 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w wyjątkowej leśnej okolicy zadrzewiona o powierzchni 3500 m2. Powierzchnia zabudowy około 700m2. Media prąd przy działce, woda, gaz w drodze leśnej poprzecznej. D...

  • Dom Hornówek gm. Izabelin, .
    1 / 14
    Dom Hornówek gm. Izabelin, .

    Hornówek

    • 3 200 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu ekskluzywną posiadłość położoną w Hornówku, na działce o powierzchni 1450 m2, wybudowaną w 2009 roku. Wzdłuż całego ogrodzenia posadzone są tuje (ok. 2 m wyso...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin
    1 / 15
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin

    Izabelin C

    • 7 950 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Rezydencję położoną w sercu Izabelina C. Dom wolnostojący z działką o powierzchni 2868 m2, powierzchnia domu 750m2. Nieruchomość znajduje się przy jednej z reprezentac...

  • Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babice
    1 / 3
    Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babic...

    Zielonki-Wieś

    • 1 600 000 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy wyjątkową działkę położoną w miejscowości Zielonki Wieś, gm. Stare Babice o powierzchni 1375 m2. Działka wyróżnia się oprócz atrakcyjnego położenia także tym, iż w c...

  • Działka budowlana Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C
    1 / 3
    Działka budowlana Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C

    Izabelin C

    • 1 099 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę położoną w Izabelinie C o powierzchni 1200 m2. Działka umiejscowiona przy asfaltowej ulicy gminnej z chodnikiem, dostępne wszystkie media. Działka objęta miejscow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin C

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w Izabelinie C połączenie nowoczesności z tradycją, doskonała lokalizacja bogata infrastruktura Izabelina oraz Kampinoski Park Narodowy dostępne podczas krótkiego...

  • Działka budowlana Laski gm. Izabelin, Laski
    1 / 2
    Działka budowlana Laski gm. Izabelin, Laski

    Laski

    • 890 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 890 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Laski, gmina Izabelin. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MU, możliwość zabudowy 30% dzia...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C

    Izabelin C

    • 2 800 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż okazały dom w Izabelinie C, na dużej działce o powierzchni 2443 m2. Ta nieruchomość sprawdzi się jako dom mieszkalny dla rodziny, ale też ze względu na bliskość i dobr...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, .
    1 / 12
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, .

    Izabelin C

    • 1 990 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Izabelinie C. Dom o powierzchni całkowitej 183 m2, budynek z 2006 roku. Działka o powierzchni 1200 m2 w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Pa...

  • Działka rolna Klaudyn gm. Stare Babice, ul. plut. Józefa Ciećwierza
    Działka rolna Klaudyn gm. Stare Babice, ul. plut. Józefa Ciećwier...

    Klaudyn

    • 795 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy działkę położoną w Klaudynie o powierzchni 1970m. Działka w trzeciej linii zabudowy dojazd drogą prywatną o szerokości 5 m, działka o wymiarach 67 m wzdłuż ulicy i 29 m...

  • Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .
    1 / 5
    Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .

    Wiktorów

    • 550 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż położona w Wiktorowie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, piękna zielona okolica, w pobliżu domy jednorodzinne wolnostojące. Działka o powierzchni 1598...

  • Działka rolna Mariew gm. Stare Babice,
    1 / 2
    Działka rolna Mariew gm. Stare Babice,

    Mariew

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 3000 m2, w pięknej okolicy pod lasem, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą asfaltową, bezpośredni wjazd na posesj...

  • Super działka usługowo-budowlana Nadarzyn! Invest

    Nadarzyn

    • 1 801 800 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe miejsce, idealne zwłaszcza dla usług. Dobra inwestycja.Punkt o dużym natężeniu ruchu w bardzo prężnie rozwijającej się okolicy. Po sąsiedzku osiedla nowych domów jednorod...

  • 1 / 4
    działka pod dom 2-lokalowy

    Michałowice

    • 965 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Michałowicach - Wieś. Wymiary działki 45 x 22 -OD WJAZDU WYMIAR 45 M Teren objęty planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo...

  • Działka z mediami Rozalin z MPZP

    Rozalin

    • 477 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania urokliwa działka usytuowana w spokojnej części Rozalina w bliskiej odległości od lasu.NA DZIAŁKACH SĄSIEDNICH NOWA ZABUDOWA Działka zadrzewiona dużymi drzewami igl...

  • 1 / 4
    0%, oferta deweloperska - aparthotel w Regułach

    Reguły » ul. Wiejska

    • 681 030 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, termin realizacji - II kwartał 2026( podana cena ofertowa zawiera 23% VAT ) LOKAL nr 2.06, balkon: 19,16 m m-ce parkingowe naziemne ( obowiązkowy zakup !! ) - 30.000...

  • 1 / 4
    0%, oferta deweloperska - aparthotel w Regułach

    Reguły » ul. Wiejska

    • 467 382 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, termin realizacji - II kwartał 2026( podana cena ofertowa zawiera 23% VAT ) LOKAL nr 3.07, balkon: 8,26 m m-ce parkingowe naziemne ( obowiązkowy zakup !! ) - 30.000...