• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bibice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Brwinowem

(236)
  • Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP
    1 / 12
    Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP

    Płochocin

    • 539 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego przy ul. Fabrycznej 3A w Płochocinie. Lokal znajduje się na pie...

  • 54 m² | 3 pokoje | Blisko PKP i WKD

    Pruszków » ul. Al. Wojska Polskiego

    • 739 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pruszków | 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | świetna komunikacja z Warszawą Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na parterze b...

  • ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅
    1 / 12
    ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅

    Ożarów Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowane przez architekta wnętrz i urządzone w stylu skandynawskim o powierzchni 43m². T...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 646 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Walendów

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w centrum miasta
    1 / 10
    Mieszkanie w centrum miasta

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 690 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Walendów

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem

    Pruszków

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem – Pruszków | 40 m² + 44 m² taras | komórka lokatorska Szukasz stylowego mieszkania z charakterem i przestrzenią do życia (i relaksu na świ...

  • Parzniew,ciche,zielone,bezpieczne,zadbane osiedle

    Parzniew » ul. Działkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji .Do sprzedania praktyczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 92 m2 na terenie ogrodzonego osiedla z całodobową ochrona i monitoringiem .Ofe...

  • GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!
    1 / 16
    GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!

    Pruszków

    • 1 200 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Czteropokojowy apartament na Osiedlu Enclave w Pruszkowie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne, położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku z 2020 roku. ROZK...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chciałabym zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok.40m położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Bałtyckiej - w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość składa s...

  • Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca  WKD.
    Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca WKD.

    Pruszków

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament 3 pokojowy blisko kolejki WKD w WM Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia...

  • 2-pokojowe 43 m² , balkon, strefa relaksu na dachu
    2-pokojowe 43 m² , balkon, strefa relaksu na dachu

    Pruszków

    • 608 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfort...

  • 3 pokoje z ogródkiem  69,3 m²  2 xmsc parkingowe
    3 pokoje z ogródkiem 69,3 m² 2 xmsc parkingowe

    Nowa Wola

    • 887 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżn...

  • gotowe do wprowadzenia m2
    1 / 15
    gotowe do wprowadzenia m2

    Ożarów Mazowiecki

    • 680 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    cena podlega negocjacji. Do sprzedania ładne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Obrońców Warszawy w Ożarowie. Niski budynek z przełomu lat 90/00, zadbany, po r...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 465 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 826 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...