• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Brwinowem

(236)
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 128 564 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 11 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Piastów, 2 pokoje do remontu
    1 / 11
    Piastów, 2 pokoje do remontu

    Piastów

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Ważna informacja! Mieszkanie będzie dopiero dostępne od 1 kwietnia 2027, także szukamy klienta który jest w stanie kupić już teraz i wynająć właścicielom to mieszkanie na wspomnian...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki ul. Warszawska

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Warszawska

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie (blisko dworca PKP oraz WKD) o powierzchni 33,30 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z 2021 r. zlokalizowanym przy ulicy W...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • 3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!
    1 / 12
    3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!

    Pruszków

    • 810 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow 51 m2 położone w doskonałej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Powstańców na osiedlu Błękitne Tarasy z 2017 roku. Bardzo funkcjonalne i rozkładowe usyt...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska
    1 / 6
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się w at...

  • 4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy
    1 / 16
    4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy

    Nowa Wola

    • 1 490 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy jednopoziomowy czteropokojowy apartament o całkowitej powierzchni 141 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 2 760 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wystawą...

  • Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 599 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wysta...

  • Kawalerka 30m² I Balkon I Piwnica

    Milanówek » ul. Dębowa

    • 400 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ustawna kawalerka 30 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Milanówek, ul. DębowaNa sprzedaż funkcjonalna i gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 30 m², położona w zielonej i s...

  • Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje
    Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje

    Grodzisk Mazowiecki

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe 3 pokoje z garażem w cenie i niskim czynszem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m², położone na wysokim parterze w budynku z cegły po termomod...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe

    Piastów

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie koło Warszawy. Pokoje - ok 20 m2 oraz ok 19 m2. Wysokość 3 m. Osobna, widna kuchnia 7,6 m2. Okna drewniane, dębowe od strony podwórka - m...

  • Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego
    Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego

    Pruszków

    • 777 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastrukt...

  • Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek

    Pruszków

    • 520 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja WKD Komorów w...

  • Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola
    1 / 9
    Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola

    Mroków

    • 799 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola ....