• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Brwinowem

(236)
  • Komfortowe 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania !

    Pruszków

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na spokojnym, zielonym osied...

  • Dwa oddzielnie pokoje, oddzielna widna kuchnia

    Ożarów Mazowiecki » ul. Obrońców Warszawy

    • 527 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Obrońców Warszawy 7. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym budynku i składa się z dwóch oddzielnych pokoi,...

  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...

  • Przestronne 70 m² – 3 pokoje | balkon | garaż

    Pruszków » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 820 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie (70m2) znajdujące się na pograniczu Pruszkowa z Piastowem, w bloku na spokojnym, monitorowanym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 pi...

  • Mieszkanie Piastów ul. Elizy Orzeszkowej

    Piastów » ul. Orzeszkowej

    • 825 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie.- jasne, przestr...

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Staszica ul. Wojska Polskiego

    Pruszków » ul. Wojska Polskiego

    • 755 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duże i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow 72 m2, na 4 piętrze w bloku z windą, na osiedlu Staszica blisko pę tli . Mieszkanie - 3 pokoje ( o pow. 25m2, 8m2, 8 m2) z...

  • Nowe z ogródkiem ul. Waryńskiego

    Pruszków

    • 419 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 25,6 m², usytuowane na pierwszym piętrze.Nowoczesne osiedle " Stacja Centrum "  , ciekawa architektura , liczne  usługi , Do l...

  • • 3pok • 2 balkony | Słoneczne | Przestronne | Od zaraz

    Pruszków

    • 880 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eliza Krupa
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie,  Lesznowola
    Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie, Lesznowola

    Lesznowola

    • 1 370 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Centrum Pruszkowa

    Pruszków » ul. Al. Wojska Polskiego

    • 385 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ładne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną, kuchnią, mieszkanie o pow. użytkowej 26,60m2Usytuowane jest na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w samy centrum...

  • Nowa niższa cena, 3-pokojowe mieszkanie w centrum!

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjni...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki os. Szczęsne
    1 / 7
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki os. Szczęsne

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Grodzisk Mazowiecki piękne obszerne mieszkanie w przedwojennym domu - na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 na piętrze , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienk...

  • Milanówek 56m2, 2-balkony, wysoki parter w bloku z 2003r.

    Milanówek

    • 738 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami, wysoki parter, blisko centrum, w cichej i spokojnej części Milanówka. Lokal znajduje się w 2-piętrowym bloku wybudowanym w 2003 ro...

  • Blisko kolej, kamienica, komórka lokatorska
    1 / 6
    Blisko kolej, kamienica, komórka lokatorska

    Milanówek

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne, balkon, parking
    1 / 7
    Przestronne, balkon, parking

    Walendów

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Nowe mieszkanie/Garaż/2 pokoje
    Nowe mieszkanie/Garaż/2 pokoje

    Walendów

    • 3 730 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 745 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Wykończone mieszkanie/balkon/miejsce postojowe
    Wykończone mieszkanie/balkon/miejsce postojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 737 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe, widne mieszkanie, dobra komunikacja

    Piastów » ul. Harcerska

    • 660 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m², położone przy ul. Harcerskiej w Piastowie. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku, co zapewnia w...